Příspěvky uživatele - 221.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
čierné mušky, 16.4.2008
Dobrý den. Jen ta trošku tuším, že by mohlo jít o běžnou Drosophilu melanogaster, čili octovou mušku. Už jsem viděl, jak se vyskytuje v substrátech, které byly namíchány. Když sedím doma u počítače, tak někdy kolem taky proletí, ale většinou... celý příspěvek >
sekačka Toro 55 cm s mulčováním a její ucpávání, 16.4.2008
Dobrý den. Je se trošku připojím. Měl jsem kdysi sekačku MTD, což je taky Emerika a mohu napsat, že taky hodně špatně plnila koš. Původně jsem si myslel, že je to tím zašpiněním koše, ale ani stříkání vysokotlakem nepomáhalo. A po čase jsem zakoupil... celý příspěvek >
thuje, 14.4.2008
Vážený pane Mašek. V zahradnictví Vám poradili naprosto správně. Sázel jsem už hodně živých plotů a používal jsem spon, který jste použil právě Vy. U Smaragdů 75 - 80cm. Té stěny se jistě dočkáte, jen to prostě chce trpělivost. Nažloutlé jehličí může... celý příspěvek >
vinna reva - rozdily?, 13.4.2008
Dobrý den paní Marie. Rozdíl je v tom, že bezsemenné odrůdy skutečně neobsahují v bobulích téměř žádná semena a proto se používají hlavně na sušení, čili na hrozinky. Stolní odrůdy jsou ty, které se kupují převážně na jídlo a hlavně mají bobule hodně... celý příspěvek >
Motorový postřikovač, rosič, 13.4.2008
Dobrý den. Pro svoji práci vlastním oba stroje. Dle mého názoru není možné hodnotit, co je lepší, protože se dají použít jak na stejnou práci, tak na rozdílnou. Postřikovač stříká kapalinu pomocí tlaku, který je vytvářen pomocí čerpadla, které jsou... celý příspěvek >
Budu za trubku :), 11.4.2008
V pohodě paní Varmužová. Stimulátor je chemický výrobek, jenž se používá při vegetativním množení bylinných i dřevitých řízků. Jmenujete se to tak, jak jste to napsala, čili stimulátor, může to být i kapalné či prášek a používá se to tak, že ten... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
Pane, souhlasím v principu s Vámi. Proto se ale nazývá rotační kultivátor, protože je to zásadní rozdíl mezi pasivní kultivací, což Vám jistě nemusím vysvětlovat. Ale ten hlavní je v těch otáčkách, protože jinak zpracujete půdu při 120 a jinak při... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
Trošku se připojím. Pokud vím, tak to co se běžně prodává v obchodech, které jmenujete, tak to je správně rotační kultivátor. Tyto stroje točí totiž zhruba 120 otáček za minutu, jak už bylo zmíněno a většinou nemají nezávislý pohon. Rotavátor točí... celý příspěvek >
tůje cypřiš, 10.4.2008
Naprosto pohodové paní Danielo. Dělal jsem před lety zahradu i s jezírkem a když majitelé nemovitosti uspořádali pro své přátele nějaké to posezení, tak ti pozvaní dovezli zajímavou keramickou žábu a posadili ji k tomu jezírku. Je tam dodnes a... celý příspěvek >
plečka, 9.4.2008
Vážený, toto výborné nářadí bylo dříve běžně v každém železářství. Jak je to v současné době, to zřejmě naznačujete svým dotazem. Za 14 dní začíná Flóra Olomouc, tak se tam mrknu a dám sem vědět. Třeba ji tam někdo bude nabízet a dá svoji... celý příspěvek >
prisavnik, 9.4.2008
Dobrý den. Přísavník na zimu samozřejmě opadavá, ale před tím opadem se nádherně vybarví. Tak ať z něj máte radost přeje Stanislaw:-)
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 9.4.2008
Vážený pane. Nějak se nemusíte obávat, protože právě kdoulovce kvetou na starém dřevě. To je i důvod, proč se starší větve neodstraňují razantně, protože tím se připravujete o kvetení. Za sebe mohu napsat, že jsem kdoulovec neprořezával dokonce... celý příspěvek >
Trpaslíci, 9.4.2008
Vážený pane, přesně popisujete to, čemu také může sloužit takový předmět. Pro radost. Dělal jsem zahradu pánovi, který žil od války v Mnichově a po revoluci se vrátil zpět na Moravu. První, co udělal po dokončení zahrady bylo, že si koupil 3... celý příspěvek >
Neofeudalni styl satelitu = antiarchitektura, 8.4.2008
Dobrý den. Už jsem původně nechtěl reagovat, ale ještě jednou budu. Zabývám se projektováním zahrad od revoluce a měl jsem možnost jednat s velkým množstvím lidí, co si postavili skutečně různé domy, nad jejichž architekturou by se možná spousta lidí... celý příspěvek >
Konopí, 8.4.2008
Dobrý den. Pokud máte na mysli případ té starší paní z Bruntálska, tak bych se zcela neřídil tím, co ona říkala do televize. Moje dobrá známá je z vedlejší vesnice a bylo to přeci jen jinak. Všichni kolem ví jak to bylo a docela se tím baví. Je ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika