Příspěvky uživatele - 146.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Viktoria, 23.8.2016
Letos jsou i u nás větší než v minulých letech, chuťí mě ale nepřekvapila. Zhruba třetinu plodů sežrala monilie.
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 23.8.2016
Já bych opravdu dle příspěvku pana Slosara nalil tu HCl do kvasu. Můžete poradit chemií nepolíbenému kolik siricitanu sodného a kolik kyseliny? Lze běžně koupit?
Hrušeň Dicolor, 19.8.2016
Prostě krása. Plody naší Dicolorky jsou o dost menší. To máte na kdouli?
Ovoce bez postřiků, 15.8.2016
Jo mšice letos řádí nevídaně. Hlavně hrušky jim potvorám chutnají.
Špendlíky, 15.8.2016
Odkud máte ten špendlík pane Mikeši? Já ho kupoval u pana Peška v Bojkovicích. Ocenil bych dozrávání jako u toho vašeho.
Padané ryngle do kvasu?, 15.8.2016
Peckoviny sklízím stejně jako vy. Obnáší to návštěvu sadu co dva max tři dny, v době vrcholu dozrávání každý den, a hrbení se pod stromy se dvěma kýbly. Jeden na použitelné plody a druhý na odpad. U rynglí se často ten druhý plní rychleji než první.... celý příspěvek >
Špendlíky, 14.8.2016
U mě bez hniloby. Také jsem chtěl dělat džem, ale nakonec jsem vše naházel do bečky. Teď trochu lituji. Máte určitě zelenou ryngli? U mě zraje ZR několik týdnů po špendlíkách. Letos jsem poslední špendlíky sklidil už minulý týden a ZR bude... celý příspěvek >
Padané ryngle do kvasu?, 14.8.2016
Pane Rafaeli, co máte proti Althanové? Já myslím, že do kvasu jsou možná i lepší jak Lepotice. Kvas z rynglí je podle mě jeden z "nejlepších" - bečka se rychle plní, pěkně kvasí, krásně voní. Bohužel s výsledným produktem už je to slabší...
Malvazinka, 14.8.2016
Jak by jste Malvazinku srovnali s Althanovou?
Neznámá odrůda, 14.8.2016
Taky bych řekl Clappova. Teď začíná dozrávat, už jsem jeden plod ochutnal. Sladká výborná máslovka, nicméně už se těším na výraznější Williamsku.
Co je to za škůdce na slivoních?, 14.8.2016
Máte krásné, velké plody špendlíku. Mňam.
Podpora plodnosti, 11.8.2016
Jak starý je ten strom špendlíku?
Švestky Blumy kvas, 10.8.2016
Po řádném rozmačkání zralých plodů švestek a předpokládám rynglí ne blum to jistě suché nebude. Každopádně trochu vody klidně přidejte.
Švestky Blumy kvas, 10.8.2016
Do švestek s touto cukernatostí netřeba, trocha ale nevadí. Při vyšší cukernatosti se přidání vody doporučuje.
Žluté slivoně, 29.7.2016
Já mám čtyři stromky taky od Peška z Bojkovic. Letos zrají tak o týden dřív jak loni.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika