Příspěvky uživatele - 48.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o identifikaci rostlin, 4.5.2016
Diky moc oběma. Kytku 2 (obrázek 4) jsem taky tipovala na stenicnik, ale zmátlo mě, že je takový kompaktní - kdežto na obrázcích spíše rozlezlý. Vrba jíva mě šokuje, vyrostla totiž spontánně na mém nejreprezentativnejsim záhoně u plotu,... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci rostlin, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Kytka 5
Prosím o identifikaci rostlin, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Kytka 4
Prosím o identifikaci rostlin, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Kytka 3
Prosím o identifikaci rostlin, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Kytka 2
Prosím o identifikaci rostlin, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Kytka 1
Prosím o identifikaci rostlin, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Není tohle malá třešeň z pecky?
Prosím o identifikaci rostlin, 3.5.2016 Obsahuje fotku
keřík
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
Naše třešně byly minulý víkend v plném květu - pro upřesnění, Kunštát, tedy "podhůří" Vysočiny. Pro předchozího přispěvatele - opravdu jsem na ně nijak nespěchala :-)  Hrášek, který se má sít v březnu (raná odrůda), jsem sela začátkem dubna... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
Brno-Bystrc mínus 3, zahradu máme na Vysočině, takže s třešněmi se definitivně loučím. Také poprvé kvetla rynglonektarinka, na jejíž plody jsem byla zvědavá, no snad někdy příště :'( 
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016
To jste ale v těžké defenzívě :-D 
Zatrávnenie sadu, 23.4.2016
Máte ale moc hezkou trávu v tom sadu a celkově je to nádhera. Samozřejmě když má být trávník pěkný, je s tím dost práce, ale výsledek stojí za námahu.
Červený rybíz - záchrana?, 20.4.2016
Nebojte se řezat, radikálním omlazením jsem přivedla k novému životu rybizy starší než 50 let.
Vyrovnání trávníku, 19.4.2016
Nám terén vyrovnávala zahradnicka firma rotavatorem. Ručně byste se s tím šíleně nadřeli, zvlášť při takové rozloze. Chtěli napřed odstranit všechnu trávu roundupem, na což jsem nepřistoupila a pak jsem litovala - postupná obnova trávníku je taky... celý příspěvek >
Vertikutace - nože nebo drátky?, 15.4.2016
Díky. Budu tedy opět vertikutovat - prořezávat, ač jsem si původně chtěla usnadnit život :-) 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika