Příspěvky uživatele - 220.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je pila Partner P340S?, 17.7.2017
Omluva netlačit na pilu   
Jaká je pila Partner P340S?, 16.7.2017
Za mne Ms 181 dávam ji dost počudit ale ostrý řetěz a zvládne skoro vše zatím má za sebou 20 plnometrů klád buk dub na špalky 33 cm největší co jsem s ní porcoval kláda o pruměru 50 cm buk jinak bylo vše cca 30až35 cm v průměru Ostrý řetěz... celý příspěvek >
Benzinove pily DEMON CS-65T a PM-HR-7020, 14.7.2017
čistokrevná čína a že nejsou recenze nikdo nekupuje stihl Ms181  nebo 180 záleží co chcete řezat většinou na doma a domácí řezání plně vyhovuje 181 mam doma 2 roky a špalkuju s ní cca 8 plnometrů buku dubu o průměrech cca 30 až 40 cm
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 22.1.2017
Už máte vybráno jen vám napíši svoji zkušenost S dolmar nemám zkušenost jen se stihl a to i mí 4 kamarádi z práce. Jeden je i vlastníkem lesa cca 3 H Má Ms 170 a stačí mu používá ji už 7 let Letos se mu poprvé pokazila odešli membrány nevím kolik... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 22.1.2017
Co se týká brusek na řetězy Ty laciné 1 za 2 tisíce bývá katastrofa co se týká zpracování patalie s Gude P2300A a pochybuji že jim podobné jen nastříkané jinou barvou jsou na tom jinak 1 První co bylo příruby na brusný kotouč vytočit jiné... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 9.12.2016
Přesne Pokud někdo jako já dělá 4-5 plnometrů na špalky doma Nikam nepospíchát pěkně v klidu ostrý řetěz stačí mu 181 a jak se říká netlač na pilu každý si musí uvědomit kolik kubíků ročně pořeže a jak brzo se pila zaplatí nepočítám vlastní... celý příspěvek >
Něco mi likviduje okurky, 27.6.2016
dobrý den. O něčem podobném mi říkal soused. Prý to je hniloba kořenů, které je nutné dezinfikovat. \kupoval si na to nějaký postřik. 
Hniloba plodů paprik, 27.6.2016
Dobrý den. Mám zrovna ten samý problém. Papriky jsou pěkné a pak začnou hnít. Vyzkoušela jsem vše možné bez výsledku. Na podzim jsem dala do hlíny hodně vápna (rozpustila jsem ho ve voda a polila půdu). Ještě podotýkám, že jsem používala koňský hnůj.... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 16.4.2016
Tak čína stihl leda kopie dnes koupená Ms181 na na krabici původ Virginia a ne čína dukladně prozkoumáno :-) kupujte u autorizovanýho prodejce a máte kvalitu ne podvrh
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 3.3.2015
Petře, ten Zamir jsem uvedl jako příklad, co proti úžehu někdy používám já. Do ovoce není registrován, tak ho není možné doporučovat. Protože je určen jen pro profesionální použití, tak v meším balení než 5l nebude.
Goldstar, 3.3.2015
Já už jenom dodám, že Goldstar patří k nejšťavnatějším pozdně zimním odrůdám, které pěstuji. V tom mu může konkurovat jen Admirál, Sirius, snad i Melrose a pak už jen některé ty s dřívější dobou konzumace.
Goldstar, 3.3.2015
Já na Goldstar nedám dopustit. Jak chuťově, úrodností i skladovatelností. Z 14 letého štíhlého vřetene na J-TE-E sklízím přes 30 kg středně velkých až větších plodů, loni -kroupy, to bylo podstatně méně a dvakrát snížily úrodu květnové... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
No to je otázka, jestli firmy balící u nás přípravky pro malospotřebitele, dostanou povolení je balit a dodávat na všechno, co by zahrádkáři potřebovali. Horizon, Talent, Zato, Signum se pro malospotřebitele prodávají. Většina herbicidů, fungicidů... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
Stando, nevím nic o tom, že by měla firma Bayer fungicid do ovoce, který by obsahoval obě účinné látky z Horizonu a Zata. Takové přípravky má jenom do obilovin (trifloxystrobin + tebuconazole či prothiconazole).Do jabloní měla Hattrick, ale to byla... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
Vznik rezistence při vícenásobném používání během jedné vegetace Horizonu, Talentu a dalších triazolů v jedné kultuře skutečně hrozí. Proto by se neměly v jedné kultuře použít více než 2x za sezonu. Na Signum s úč. látkou boskalid jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika