Příspěvky uživatele - 220.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Ještě jsem se koukl na svýho prodejce. ano je v akci a cena je u všech prodejců stihl vždy stejná
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Pro vysvětlení napiš přímo do stihl a zkontroluj si zda tvůj prodejce je mezi autorizovanými prodejci Já na sve 181 mam vyrobeno v USA Osobně bych se tohoto nebál padělek vypadá trochu jinak a origoš poznáš dle nápisů stihl, stihl nemá nalepku... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 23.9.2017
Dej foto pily a štítků co jsou na pile
Stihl MS 251 made in China?, 23.9.2017
Tak to mě udivuje máš ji od oficiálního prodejce stihl?
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 15.9.2017
Vážený pane kecáte napsal sem zhruba před rokem přímo do stihl, ano verva sto lze použít na přípravu směsi pro pily stihl, takže buď jste nedal olej a nebo neměl pilu seřízenou přetáčela se.
Pila Makita UC3530A nemaže, 12.9.2017
3 MM bude málo bude to chtít nový excentr
Poulen nechce nastarovat, 9.9.2017
palivový filtr nebo odvzdušnění nádrže zkuste až nepujde povolit víčko palivové nádrže nebo je   přidřena nebo vadná gufera na klice
Náhradní díly, 5.9.2017
To o ložiskách debata zajímavá  používám běžně SKF kvalita C3 Ty jsou určeny do tepla a motorů na klikovky (ne ojnice tam je jehlové a má jiné podmínky a tolerance a navíc těžko někdo bude rozlisovávat kliku a dělat nový čep a vybrušovat... celý příspěvek >
Dolmar nebo Hitachi, 25.8.2017
Dolmar stihl nebo husky 3 značky z kterých bych vybíral 1 dostupnost a kvalita servisu prvotní  zaležitost 2 jak se mi bude držet sedne do ruky Potom bude teprve cena podle toho bych koupil pilu a taky podle toho kolik budu řezat... celý příspěvek >
Pila nestartuje Oleo Mac 952, 21.8.2017
Vemte pilu za startovací šňůru a nechte ji viset pokud okamžitě sjede je malá komprese a bude mázlý píst stačí sundat výfuk a posvítit dovnitř hned to uvidíte Pokud bude mít píst na sobě rýhy bude záležet v jakým stavu bude válec
Husgvarna 359 nemaze, 21.8.2017
Doporučuji servis Musí se sundat spojka a zkontrolovat šnek čerpadla + celé čeropadlo pro toho kdo nikdy nedělal nadělá víc škody jak užitku a vysledná oprava za pár korun se vyšplhá do dost velkých částek
I toto je Mountfield, 13.8.2017
7 let záruka je blamáž kdysi žena nedala jinak a kopilo se kolo pro dceru aby byla záruka mělo se jít na seřízení po roce tak tak sem na něm dojel domů tak sem se podíval co dělali a coby od černýho řemesla (kola sem vyplítal už jako 13 kluk)... celý příspěvek >
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 7.8.2017
Podívejte se na nejbližší prodejnu stihl pokud benzínovku Ms 181 nebo Ms211 a nebo prodejnu makity pokud elektrickou  To od manžela opatrně zjistíte Třeba jakou tu řetězovku myslíš elektrickou nebo na benzín on sice zavětří ale nebude... celý příspěvek >
Poloprofi Husqvarna, 24.7.2017
za 20 tisís je tu profi Stihl MS 261 univerzální pilka do lesa i na doma
Výber motorovej píly, 19.7.2017
berte v potaz dostupnost servisu a kvalitu za mně Stihl MS 181 C-BE Palivo Verva 100 a Stabilizátor paliva BRIGGS and STRATTON 10 ml na litr zabrání zasvinění karbce od ekosložek zvládne i silnější dřevo lacnější náhradní díly originál jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika