Příspěvky uživatele - 120.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Dolmar PS 45/35, 27.9.2010
Raději si připlaťte.
Itest, 22.9.2010
Stihl MS270 je farmářka, ale jinak máte pravdu. Tento test je dobrý tak pro zasmání.
Itest, 20.9.2010
Tak nám opět na itestu proběhl test motorových pil, no vítězem mezi farmářkami se stala profi hq 353 ,a která značka byla skoro stejně dobrá ale o polovinu levnější je zbytečné psát, opravdu bych chtěl vidět ten tým odborníků.
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 27.8.2010
Je potřeba aby si tazatel vybral pořádnou pilu. (přefiknout znamená přeříznout)
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 27.8.2010
No v Česku určitě.
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 27.8.2010
Podle mě se to asi posuzuje podle počtu prodaných pil. (ale pro mě je stejně jednička dolmar)
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 27.8.2010
Pane ani nevíte jakou jste mi udělal po ránu radost s tím že je dolmar světová jednička, sám totiž vlastním od této značky jednu el. pilu a jednu motorovou a podle mě super pilky. Ale tazatel měl zájem o stihl nebo hq a tam je podle mě lepší stihl,... celý příspěvek >
Zhasínání křovinořezu, 26.8.2010
Já bych hledal závadu u servisáka..
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
Zadavateli tématu bych doporučil aby ještě pár dní posečkal, protože stihl mívá každý rok na podzim některé pily v akci a podzim je za chvilku. No a pánovy s pilou z lídlu bych doporučil aby přestal plácat koniny. Poněvadž by tomu mohl někdo uvěřit.
Pilu OM nebo HQ?, 28.7.2010
Já si taky myslím že pokud se tazatel rozhoduje mezi pilou farm a profi, tak není co řešit a jednoznačně profi. To kdyby místo MS270 zvolil MS260,to už by byla jiná.
Stihl FS 130 nebo Husqvarna 235 R, 24.6.2010
Lidi už si konečně uvědomte že ty mašiny ať už přovinořezy nebo pily jsou dělaný na to aby pracovaly v plných otáčkách, prostě nastartuju nechám chvilku zahřát stisknu plyn na doraz a jedu. Prací na půl plynu tomu jen škodíte, i když to ten stroj... celý příspěvek >
2-takt vs. 4-takt, 20.6.2010
Směsí benzínu s olejem se topí pouze ve 4mixu od stihlu. Ostatní např. honda nebo mitsubishi mají odďelené mazání.
Etanol a JMP, 16.4.2010
Ještě jsem neslyšel že by nějaký výrobce dělal pily na etanol. Zatím mají v návodech směs benzínu s olejem.
Prodejci stihl, 21.3.2010
Pane Radek můj první dotaz zněl kterou pilu by jste vzal na strom o průměru 60cm. Vy jste odpověděl že jsem se hloupě zeptal, ale mě zajímalo která pila je podle Vás vhodnější. A ta druhá otázka, to snad musí být každému jasný že je to ironie,... celý příspěvek >
Prodejci stihl, 20.3.2010
Možná to byla hloupě položená otázka, ale Vy jste na ni ještě hloupěji odpověděl. Správně měla znít asi takhle. Kterou pilu by jste si koupil kdyby jste měl pouze 6690kč. ?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika