Příspěvky uživatele - 120.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová píla zn. Timbertech, 28.11.2009
V tom aby se prase vyznalo! Já jsem si do teť myslel že husqvarna je v holportu se shindaiwou, protože jsem ji viděl u pár internetových prodejců husqvarny.
Élektrická píla č.1, 18.11.2009
Pan JS nepsal URL ale ORL a to je dost podstatný rozdíl, ale každý musí vědět co asi potřebuje.
Élektrická píla č.1, 16.11.2009
Ta pila samozdřejmě profi je, ale profi např. pro tesaře nebo do stolařských dílen atd. Rozhodně není určená k řezání 50cm kmenů, i když mám vyzkoušné že to jde. A co se týče držáku na kabel tak s tím nemám žádný problém.
Výběr řetězové pily, 25.10.2009
Na 6hodin denně by to rozhodně chtělo profi pilu a to hq 142 ani dolmar 420 není.
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 28.9.2009
No já jsem takový starý krovy řezal a můžu říct že k věčeru když už se začalo stmívat a chtěl jsem to ještě dodělat tak bylo vidět jak se jiskří od řetězu, a od hrřbíků to rozhodně nebylo, asi tam byly ocelový červotoči!!! S pozdravem majitel PS... celý příspěvek >
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 28.9.2009
Zase pozdě.
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 28.9.2009
Staré krovy jsou většinou plné zažraného prachu a to není pro řetěz nic dobrého.
Křovinořez, 28.9.2009
Odstranit trávu
Olej Stihl, 26.9.2009
Stihl má jako podmínku uznání reklamace používání orig. oleje stihl, tak je asi lepší se tím řídit.
Tak už to je tady - iTEST - farm., 24.9.2009
K tomu testu bych řekl asi toto, jestli paní Kábová vaří stejně jako testuje, tak k ní na oběd teda nepůjdu ani za nic.
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Jen taková drobná poznámka k zadření lišty.Jestli že někdo nepozná že mu pila nemaže nebo z nějakého jiného důvodu jde těžce řetěz po liště a přesto pokračuje v práci až do zadření pily, tak to je pak těžký. Ale na druhou stranu si myslím že u... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Pane Béďo kdyby jste si přečetl co jste napsal 18.9.2009 v 11:39 tak by jste se nemusel ptát, kdo se ptal na dolmar. To že je dolmar po všech stránkách lepší než oleomac je fakt a musíte se s tím holt nějak vyrovnat. Ale máte pravdu v tom že panu JS... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 18.9.2009
Abych Vás uklidnil ještě víc, tak já měl ms 390 což je stejná konstukce, a ta mi jednou spadla s fůry dřeva na asfalt.Když jsem to uviděl tak si říkám a je to v tahu, no a pak ji prohlížím a nikde ani škábnutí.
Stihl ms 310, 361 nebo HQ 359, 365, 14.9.2009
Já bych se chtěl zeptat pana 218.7 proč zařadil farmářku MS 310 před profi hq359? Jinak MS 361 je jasná volba.
Poměr oleje do benzínu, 5.9.2009
Já fakt nechápu co tady furt řešíte a snažíte se hledat problém tam kde není, vykašlete se už na nějaký specifikace API JASO a já nevím co ještě a kupte si olej který vám určuje výrobce tzn. když mám pilu husqvarna koupím olej husqvarna, když mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika