Příspěvky uživatele - 164.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliny neznámé z jukky, 26.3.2012 Obsahuje fotku
zasílám foto
Maliny neznámé z jukky, 26.3.2012
Dobrý den, děkuji za snahu. Napsala jsem přímo do JUKKY a odpověděli mi - červené jsou POLKA, žluté PORANA ROSA. 
Příprava půdy k osázení, 25.3.2012
Dobrý den, poraďte prosím, jak připravit zem k osázení malin, lilií aj. Nevím jestli můžu do země přisypat cererit a hned osazovat? Ještě, jak poznám, že KOMPOST je dostateně zralý? Zakládala jsem ho minulý rok na jaře. Děkuji Bela
Jaký druh malin?, 25.3.2012
Nakonec jsem si pořídila maliny ZEWA III ze Starklu, má někdo zkušenosti s touto malinou? Jakou má chuť, jak plodí... Dík
Maliny neznámé z jukky, 23.3.2012
No právě, na internetu pěkně pojmenované a já mám nějaké rusko-polské bez názvu..
Maliny neznámé z jukky, 23.3.2012
Snažila jsem se to najít na netu ve slovníku, ale azbuku nebo jak se ty kliky háky jmenují neumím/ten ruský název začíná Ma... a pak už jsou ty kliky háky, název má dva slova, myslím si, že to bude asi taky jen obecný název../, my jsme už ruštinu ve... celý příspěvek >
Maliny neznámé z jukky, 23.3.2012
Dobrý den, prosím někoho o radu. Sestra mi pořídila maliny z JUKKY /slyšela jsem na nich chválu, ale loňské stromečky ovocné mám bídné, akorát broskev je pěkná/. Pan prodavač ani sám nevěděl, co to jsou za maliny ani jestli jsou remontující,... celý příspěvek >
Jaký druh malin?, 22.3.2012
Dobrý den, prosila bych o radu.Chystám se založit si malinový záhon. Nějaké mám, ale jsou dost staré, neznámého druhu, takže je vyryju. Poraďte mi jestli si mám pořídit remontující nebo jednou plodící, které jsou lepší? Zahradu mám 600 m.n.m.... celý příspěvek >
Druhy rlž, 22.3.2012
Barvou mi ji připomíny, jen ji máme takocé"chůdě"..má jen pár ohnutých šlahounů. No tyhle supermarkery jsou pro mě dost daleko.
Druhy rlž, 22.3.2012
Děkuji za odpověď. Ano ta růže je spíše do slabounce růžova, tak se mrknu na net, jak má správně vypadat, moc slunka ji tam nesvítí a je zanedbaná. Ještě jsem četla na netu, že ty růže "austinky, kordesky a od Tantaua, jsou odolné, a vypadají krásně,... celý příspěvek >
Vápenec a cererit, 21.3.2012
Dobrý den, prosím někoho o radu, můžu teď posypat půdu dolomitickým vápencem a vzápěti na to i cereritem? Vím, že se nemám kombinovat v. s hnojem, ale nevím, jak je na tom s cereritem..děkuji Bela
2. rok letní jabloně Piros, 20.3.2012
Řídila jsem se podle rad..Do vykopané jámy jsem dala lepší hlínu s hnojivem, kořeny jsem zakrátila, terminál a větvičky, snažila jsem se do jedné roviny..těch větviček tam bylo i při koupi málo a byly krátké a ta zima to ještě polámala..
2. rok hrušeň Konference, 19.3.2012
No, přes zimu se to hodně polámalo. Při výsadbě jsem nechala terminál a 3 větve, zakrátila jsem, aby to bylo v jedné rovině..Tak jak jsem vyčetla na netu..Právě, že se mi zdá, že narostla málo..
2. rok letní jabloně Piros, 19.3.2012
Ano, ale za ty dva dny, co bylo hezky, to ubývalo na očích.Takže ty slabé větvičky ustřihnout úplně u kmínku a znova vypěstovat korunu... Máme zahradu na Šancích, to už jsou skoro hranice se Slovenskem/Čadca/.
2. rok hrušeň Konference, 19.3.2012 Obsahuje fotku
další foto
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika