Příspěvky uživatele - 6.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mořit či nemořit česnek?, 12.11.2011
Když já jsem v tomhle strašná trubka... všechno si zjistím na netu, pak se bavím se švagrem a on se strašně diví, proč chci mořit, když on nikdy nemořil a roste mu to. No a to mě pak dokáže zviklat. Takže díky za ujištění.
Mořit či nemořit česnek?, 10.11.2011
Pořád nejsem rozhodnutá, jestli mám mořit nebo ne. Česnek budu pěstovat poprvé, tak nemám žádné zkušenosti. Zakoupila jsem Síru SK 520 a Rovral. Jak jste na tom vy? Moříte nebo ne?
Fota letošní sklizně, 8.10.2011 Obsahuje fotku
Tak tohle můj letošní meloun-10,3 kg (Vysočina, 540 m n.m.).
Je to plíseň?, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, přikládám fota, můžete mi prosím potvrdit, jestli je to plíseň? Listy mají hnědé skvrnky. Našla jsem i pár napadených plodů - pouze u odrůdy Ildi a v podstatě u malinkých plodů. Napadené listy jsem otrhala, dvě rostliny vyhodila a stříkla... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 25.8.2011
Bohužel odrůdu neznám. Byl roubovaný a dostala jsem ho od kolegyně, která ho měla od souseda. Zkusím ještě jednou zjistit, co to tedy bylo a kdyžtak dám vědět. Díky za blahopřání
Melounoviště 2011, 25.8.2011 Obsahuje fotku
Zdravím všechny melounáře! Musím se vám pochlubit se svým třetím (a bohužel posledním) melounem z Vysočiny. Má 10,3 kg a je prostě famózní! Ať vám to pěkně zraje! Tereza
Melounoviště 2011, 14.8.2011 Obsahuje fotku
Gratulace, pane Mirku! Jeden Váš příspěvek byl velmi pesimistický, tak jsem ráda, že se vše v dobré obrací. Já jsem byla taky taková rozladěná... zbožňuju cukety, ale zničili je padlí, brokolici mi sežraly housenky, rajčata nezrajou... a melouňáci mi... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 11.8.2011
Je to speciální odrůda zvaná Terezoid vysočinský.
Melounoviště 2011, 11.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se pochlubila se svým pěstitelským úspěchem. Meloun vážil 4,2 kg, byl červený a hlavně sladký! Do poslední chvíle jsem nevěřila, že bude k jídlu. Bydlím na Vysočině, 540 m n.m, melouny byly pěstovány venku, pod rostlinama byla... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 9.8.2011
Děkuji za radu. Zkusila jsem zapíchnout a tvrdá úplně není. Dnes už jsem to chtěla zabalit, protože si s melouny pohrály čtyři tříměsíční štěňata - pošlapaly a polámaly listy, ale vypadá to, že výhony vedoucí k plodům nepoškodily. Před slimáky je... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 9.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím říct, jak zhruba dlouho zrajou melouny? Melouny mám roubované, ale bohužel nevím, co je to za odrůdu. Mám tři plody, které mají 40 a 33 dní. Přikládám foto a děkuji za případnou radu. tereza
Máte už patizony a cukety na záhoně?, 5.8.2011
Já mám odrůdu cukety, která má také stříbrné fleky, ale je to normální-prostě tak vypadá. Každopádně se kdyžtak koukněte na téma Choroba na cuketě - jsou tam fotky padlí.
Choroba na cuketě?, 1.8.2011
Děkuji za radu. Tereza
Choroba na cuketě?, 31.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, po dvou dnech (velmi deštivých dnech) jsem se šla podívat na zahrádku a našla jsem tam tohle. Můžete mi prosím říct, čím jsou rostliny napadeny? Díky moc, Tereza
Housenky na listech rajčat, 25.7.2011
Já taky mačkám a snad to zlikviduju. Něčím stříkat se mi to moc nechce, ani ne před týdnem jsem stříkala Ortivou... Díky za reakce
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika