Příspěvky uživatele - 6.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy s listy u cukety, 12.7.2012
Díky moc, pane Mirku! Z rajčat letos asi nic nebude, zničily je kroupy, takže odrůdy ze semínek, které jste mi posílal (tomatoberry garden a sladkaja děvočka) možná ani neochutnám... tak třeba příští rok. Jsem ráda aspoň za ty cukety...
Problémy s listy u cukety, 12.7.2012 Obsahuje fotku
Napadené listy jsem otrhala (tedy né všechny, skoro nic by tam nezůstalo) a stříkla Ortivou. Pomohlo to. Pak ale přišly kroupy a plody a listy hodně poničily. Tak jsem je zase otrhala a rostliny se pomalu dávají do kupy. Tak snad už se nic dalšího... celý příspěvek >
Kroupy, 6.7.2012 Obsahuje fotku
Přijela jsem z výletu a zaplakala jsem... všechna práce vniveč. Rajčata polámané a zvalchované. Plody, které neupadly jsou téměř všechny zničené. Vrcholy rajčat se ve většině příladů zlomily... melouny jsem ani nefotila, ale taky mi bylo do breku...... celý příspěvek >
Problémy s listy u cukety, 1.7.2012
Vypadá to přesně jako na obrázku, ale chybí tam ten bílý povlak, jak jste napsal. Překvapuje mě, jak rychle se to rozšířilo, v pátek tam nic nebylo. Mají to i mladé listy. Doma mám Ortivu-můžu ji použít? Děkuji za rady
Problémy s listy u cukety, 1.7.2012
Pane Mirku, na Vás jsem spoléhala, že mi poradíte! Rychle to postupuje. Mám vedle sebe pět cuket, čtyři to mají hodně, jedna zatím jeden list. Další cuketa je od nich vzdálena asi 1,5 m, ta je zatím v pořádku.
Problémy s listy u cukety, 30.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, nevíte, co by to mohlo být? Děkuji za reakce!
Nieco mi zere jahody, 20.6.2012
Já sbírám večer, někdy i s čelovkou. Přes den jsou zalezlí.
Vydatné deště, 13.6.2012
Tak jsem se schválně šla na česnek podívat a je v pr... však víte kde! Dle internetu je to bílá sklerociová hniloba. A pozor, pecička na závěr, cituji : Pozemek je zamořen na víc než deset let. Já doporučuji infikovaný pozemek zatrávnit a ať ho znovu... celý příspěvek >
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 10.6.2012
U nás prší od pátku večer, v noci na neděli byla přestávka cca 10 hodin a potom zase začlo... tak teda nevím, kdy to stříknu,  vzhledem k předpovědi.
Mšice na melounech, 3.6.2012
Omlouvám se, že reaguji až teď, týden jsem byla mimo domov. Biool zabral, tři melouny vypadají pěkně, ten čtvrtý, který byl asi třikrát větší, než ostatní, přišel o dva ze tří šlahounů-mšicemi to nebude, ale chodí mi po něm mravenci-myslíte, že je to... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 3.6.2012
Já se také nezúčastním. Skleník nemám a rajčata ještě ani nekvetou (nadmořská výška 540 m).
Mšice na melounech, 26.5.2012
První várku roubovaných melounů mi zničili psi, tak mi byly dovezeny nové rostliny a jsou plné mšic. Snažila jsem se je zlikvidovat ručně, ale je jasné, že mi tam určitě nějaká malá potvora zůstane. Mám rostlinky postříkat? Ještě nejsou v zemi a jsou... celý příspěvek >
Namrzlá rajčata, 21.5.2012
Ten silný vítr je teda sviňa. Já s rajčatama vydržela, a už jsem je chtěla dát o víkendu ven. Dala jsem naštěstí jen jedno a to je zničené. Melouny jsem taky vysadila, ale mám je dobře přikryté textílií. Snad vítr poleví!
Melounoviště 2012, 17.5.2012
Moc pěkné. Pane Mirku, je dobré pod melouny dát hnůj nebo slepičince?
Melounoviště 2012, 17.5.2012
To byla dost naivní otázka, uznávám. Já mám takové malinké chuděrky, ale blíží se doba, kdy bude venku tepleji než doma a taky pudou. Rozhodně dávejte fota, jak pokračujete, moc pěkně se na to kouká.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika