Příspěvky uživatele - 6.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň u rajčat?, 5.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. U některých rajčat mi od špičky hnědnou spodní listy, bílý povlak jsem nenašla, zelený ano. Jedná se o plíseň? S postřikem jsem počítala až na konci června, ale asi bych je měla stříknout už teď, že? Jinak rajčata šla ven... celý příspěvek >
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 29.4.2011
Na webovém portálu Českého hydrometeorologického ústavu píšou o četných přízemních mrazících (úterý).
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 20.4.2011
Tak to je bomba! Tiše závídím. Chci se zeptat, jestli lze sazeničky rajčat dávat přes den ven (někde jsem tady četla, že by je snad slunce mohlo spálit???). Děkuji za opověď, Tereza
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 19.4.2011
Pane Mirku, Vaše rajčata mají plody? Prosím, nestresujte mě. Rajčata jsem sadila na konci března a teď na mě čučí, k růstu se moc nemají. Každopádně počítám s tím, že to dopadne jako loni-ven půjdou po zmrzlých a bude bezva úroda.
Sekačka ABG 690, 19.4.2011
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti se sekačkou ABG 690, s pojezdem.?Má prakticky vše za cenu do 9000Kč (záběr 57cm,65l koš, boční výhoz, mulčování, pojezd). Motor čtyřtaktní OHV 6,5HP. Tuto značku ale prakticky neznám. Díky za rady.
Sekačky, 18.4.2011
Dobrý den, můžete mi doporučit sekačku na plochu cca 1000m2. Z poloviny rovná plocha, druhá polovina členitá, svažitá zahrada, kolem stromků atd. Z předešlých diskuzí a dle toho co nabízí trh se mi jeví slušně tyto tipy Stiga Combi 53SQ BW, Stiga... celý příspěvek >
Turkestánský brest, 11.4.2011
dobrý den, tak jsem dnes zasázela turkestán.brest, za 3 dny ho ostříhám na 15 cm a uvidíme. Já sázela do trojsponu- dvě řady po 4 ks na metr, tak si teprv počkám na výsledek. Kdybyste někdo měl fotečky, jak vám tento živý plot roste, prosím,... celý příspěvek >
Semínka rajčat - záruční lhůta, 15.1.2011
Dobrý den, z loňska mi zbylo ještě dost semínek rajčat. Myslíte, že by nemusela vzejít, když je záruční doba 12 měsíců? Mám raději koupit nová? Děkuji za odpověď, Tereza
Plevelení skalky, 31.8.2010
Než zakládám jakýkoliv záhon, nebo dokonce skalku, je bezpodmínečně nutný plochu ODPLEVELIT (chemicky nebo mechanicky). Ušetříte si zklamání ve formě prorůstajícího pýru, nebo jinýho neřádstva!!! Jaromila
Čerň rajčatová, 26.7.2010
Tak jsem si to pročetla a lze použít oba výrobky. Děkuji všem za rady, jdu na to, tak držte palceT.
Čerň rajčatová, 26.7.2010
tak u jednoho je napsáno na plíseň bramborovou, u druhého na čerň rajčatovou, tak já teda nevím.letos pěstuju poprvé, tak se v tom neorientuju.
Čerň rajčatová, 26.7.2010
Ano, zrají. Mám doma Ridomil gold MZ pepite. Na internetu jsem se dočetla, že na čerň rajčatovou zabírá Ridomil gold MZ 68 WP.Myslíte, že mezi těmito přípravky bude velký rozdíl nebo bude stačit ten, co mám momentálně doma?moc děkuji! T.
Čerň rajčatová, 26.7.2010
Identifikovala jsem na rajčatech chorobu-čerň rajčatovou.Co mi doporučíte jako nejvhodnější přípravek?Děkuji mnohokrát za radu, Tereza
Škůdce na hrášku, 23.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, co to je za škůdce a jak proti němu bojovat? děkuji mnohokrát, Tereza
Co dělat proti plzáku španělskému?, 19.7.2010
Tak to se k Vám stěhuju.Já jich zrovna teď nasbírala zhruba 2 litry... T.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika