Příspěvky uživatele - 38.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průchodky do sudu, 27.5.2008
Právě ty větší nečistoty by se neměly do sudu s kaldnesem vůbec dostat. Na to všude doporučují předřadit účinnou mechanickou filtraci. Výkon filtru se tím výrazně zvýší. Z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že hlavně ze skimmeru je do filtru dodáno... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 20.5.2008
To se obávám, že zjistí až  "uchometricky" Jak jsem psal výše, sehnat jakékoliv technické údaje od levných výrobců je prakticky nemožné a to dokonce ani na webu výrobce. Hlučnost ale zřejmě u kolegy problém nebude, celý filtr má v... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 20.5.2008
100 l media na 200l sud se mě právě zdálo málo, nevím jak se to dávkuje správně, zřejmě ale nenáí žádný přesný vzorec na množství. ad jezírko: můžu jenom velmi hrubě odhadovat, něco mezi 47,64 m3 až 47, 75 m3 Ale teď vážně, kdysi jsem se pokoušel... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 20.5.2008
To síto bych tipoval na nějaký nylon, protože je velmi flexibilní, ale pan Hrkal Oase prodává, bude určitě vědět přesně. Toho biomedia jste objednal 100 l do jednoho sudu? A co to vzduchování, už jste se rozhodnul? Upřímně řečeno, jsem... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 16.5.2008
Nic ve zlém, ale pokud ve vodě nebudou žádné živiny, tak to pak bude mrtvá voda. Přece jen máte v jezírku ryby, ty krmíte, samy vyprodukují nějaký ten odpad, spousta živých i mrtvých drobných živočichů, prach z okolního prostředí, atd... Abych... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 14.5.2008
http://www.boelstorf.de/index1.html mají dokonce za 60EUR :-)
Průchodky do sudu, 14.5.2008
ATMANa mě doporučili hlavně kvůli větší spolehlivosti, než má RESUN. Podívejte se na web k Banatovi, má tam kovové rozdělovače, které nejsou ani tak drahé. A bacha na údaje o množství vytlačeného vzduchu. To je právě to, co mě vadí, že parametry... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 13.5.2008
Co se týká těch námětů, tak se podívejte ještě na příspěvěk s názvem "Birdman's Fluid Bed Filter" Tam se mě zdá provedení odtoků asi nejjednodušší (ovšem plná nádrž kaldnesu). Vaše řešení je jednoduché a čisté, jediné co mě na něm... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 9.5.2008
Řekl bych, že hlavní nevýhodou těch "husích krků" bude podstatně nižší "chráněná" plocha oproti kaldnesu. Tzn. pro stejný efekt by těch sudů s husími krky mělo být více. Co jsem zatím našel u nás dostupné, tak mě připadá jako... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 23.4.2008
1. propojení mezi sudy plánujete jako rozebíratelné, nebo napevno (lepené)? Existují takové gumové manžety, kterými se dá spojit stejná světlost trubek, stáhne se to utahovacím páskem. Vývodku ze sudu bych řešil asi plastovou přírubou, tu zalepit... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 23.4.2008
Jak máte velké jezírko a kolik ryb v něm? Právě na zkušenosti s kaldnesem jsem se ptal v jiném vláknu, ale nikdo mě zatím neodpověděl. V zahraničí je těch zkušeností hodně a většina z nich je velmi pozitivních. Procházel jsem různá fóra včetně... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 23.4.2008
Budu brzy řešit podobný problém. Máte nějaký ideový návrh filtru či schema? Teď jsem zahlídnul nějaké sudy na vodu, 200, 300, 500 l, mám i nějaké odkazy na hotové filtrace. Když tak pošlu mail na sebe.
Jezírko - filtrace, 11.4.2008
Mám 4 komorový filtr (Vortex, kartáče, biomolitan, lávový kámen, nebo něco podobného) cca 0,5 m nad hladinou jezírka, vzdálenost cca 3 m od jezírka, vodu honí dokola čerpadlo (skimmer). Filtr by zřejmě za normálních okolností stíhal, bohužel kolem... celý příspěvek >
Jezírko - filtrace, 11.4.2008
Již se zde v diskuzi o koupacím jezírku probírala možnost filtrace s použitím masivního provzdušňování. Potřebuji stávající komorový filtr kapacitně rozšířit a uvažuji právě o tomto typu filtrace. Na trhu jsou k dispozici hotové filtry s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika