Příspěvky uživatele - 38.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 24.5.2011
tak se hlásím s nápadem č.1: webovou kameru, uzavřít do skleněného tubusu, 1-2 výkonné LED na přisvícení, to vše uchytit na tyč, noťas na kolena a můžete rejdit po dně, dokud Vás to neomrzí (myslím že nějaký Jarda tady má odkaz na své jezírko, kde... celý příspěvek >
Filtrace, 18.5.2011
To je asi jako kdyby jste se zeptal, jaké mě doporučujete koupit auto, nejlépe se kterým máte zkušenost. Velmi obecně položená otázka, bez znalosti stávajících podmínek Vám těžko někdo poradí. 70 m3 už je pěkný objem a těch parametrů okolo, které je... celý příspěvek >
Filtrace, 16.5.2011
"by se měly"... nejsem proti molitanům, jen vím z vlastní zkušenosti, že molitan je jedno z nejhůře čistitelných médií. A ty různá mačkání molitanů nepovažuji za čištění, ono stačí, když ze screenmaticu vyndáte jednu z houbiček a začnete ji ždímat... celý příspěvek >
Čerpadlo do jezírka, 10.5.2011
Např. čerpadlo Oase Optimax 15000 (pro gravitační zapojení) má deklarováno ve výšce 0,5 m průtok 12,6 m3 / hod při udávaném příkonu 85W! "A to už se vyplatí " A podobně jsou na tom i další značkoví výrobci...
Doma dělané filtrace, 10.5.2011
Pane Hrkale, myslím že zcela určitě neukončil Ono je totiž stále co vylepšovat, stále se objevují nové nápady, stále se spousta nadšenců snaží zdokonalit již zkonstruované, prostě - neverending story. Už se těším, až se rozběhnou diskuze na téma... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 4.5.2011
Vzhledem k tomu, že v uvedeném vlákně nejste registrován, pak jste zřejmě "ten s USS betonovým filtrem" pak tam stále nevidím UV.
Choré koi, 24.6.2010
Asi by se hodila nějaká fotka, dle Vašeho velmi stručného popisu bude těžké něco určit. O chorobách koi je hodně napsáno v knížce p. Štěcha, mohl bych se Vám případně mrknout. Je možné, že Vám déšť něco "spláchnul" z okolí do jezírka?... celý příspěvek >
Vláknitá řasa, 3.6.2010
Pokud zmiňujete keramzit, také jsem v minulosti sledoval diskuzi o jeho možném použití, právě kvůli vhodné pórovité struktuře, ovšem pokud si vzpomínám výsledky nebyly až tak skvělé, protože po čase došlo k ucpání pórů keramzitu šlemem. Proto jsem... celý příspěvek >
Vláknitá řasa, 3.6.2010
/Reakce na příspěvek pana Hrkala/ Myslím, že nejsem sám, kdo bude velmi zvědav na výsledky Vašich měření. Zkuste prosím popsat sestavu filtru (zda máte nějaký předfiltr, screenex...?) zda budete Siporax provzdušňovat. Na webu jsem u komerčního... celý příspěvek >
Vláknitá řasa, 17.5.2010
Když už jsme u těch českých názvů, tak při vyhledávání spíše zkuste zadat "perkarbonát sodný". Jedná se o alternativní název téhož a pod tímto názvem Vám již vyběhnou komerčně dostupné produkty. Jak jsem zmiňoval diskuzi na koiphen,... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 9.4.2010
Pustil jste se na dlouhou cestou pokusů, testování, ladění, omylů, úspěchů... Zkuste se podívat na již několikrát zmiňované forum Koiphen. Jsou tam i vortexové filtry včetně různých předfiltrů, myslím, že by Vám to mohlo ušetřit spoustu času. Co se... celý příspěvek >
Únik vody z jezírka, 7.4.2010
Pokud se Vám únik vody, stejně jako v předchozím případě zastaví v určité výšce,  bude trhlinka ve folii možná identifikovatelná dle "babské rady", kterou jsem osobně vyzkoušel, když jsem hledal protrženou folii na vlastním jezírku cca... celý příspěvek >
Vhodné rostliny do jezírka, 7.4.2010
Omlouvám se za OT, ale jak je vidět, jedná se o vysoce subjektivní názor, vše je otázkou chuti, ale ano, amura jsem jedl a vůbec mě chuťově nezaujal. Když už jsme u tématu, ze sladkovodních považuji za chuťově výbornou rybu candáta, lína, úhoře u... celý příspěvek >
Vhodné rostliny do jezírka, 6.4.2010
Nejlepší by bylo trs té rostlliny vytáhnout, vyfotit a pak se dá říci, co tam máte. Pravděpodobně to bude už zmiňovaný Vodní mor kanadský nebo by to mohl být Růžkatec V obou případech se jedná o dosti houževnaté rostliny, kterých je docela problém... celý příspěvek >
Řešení pro větší jezírko, 25.6.2009
Vortex filtr pracuje na jednoduchém principu. Nečistoty, které jsou težší než voda se usazují ke dnu, kdežto odtok z filtru je někde u hladiny. Tzn. většinou se instaluje na vstupu z guly, která Vám sbírá sediment na dně jezírka. Nečistoty tohoto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika