Příspěvky uživatele - 50.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vlašské ořechy, 18.10.2007
Dobrý den, mám trochu jiný problém. Při sušení ořechů mi zešedivěly skořápky. Jádra jsou bezvadná ale povrch je nevzhledný. Někde jsem slyšel, že se dají ořechy vybělit sířením. nebo se dají nějak umýt? Nevíte někdo něco bližšího. Dík. Boranov
Rekordní uroda melounu v Praze, 25.7.2007
K Vašim radám jsem se dostal poněkud pozdě (dnes) takže Vaše zkušenosti s výsadbou využiji až příštím rokem. Teď bych prosil o radu, jak se pozná zralý meloun. Mám jich asi 6 ks velikosti kopacího míče (nebo spíš volejbalového). Díky Jirka
Jak se zbavit vos?, 8.7.2007
Dobrý den, mám podobný problém jako paní Marie - kolem okenního rámu se mi usídlily vosy ve skulině v omítce a hnízdo mají pravděpodobně mezi cihlami. Celkem snadno se nám dostávají do domu a vzhledem k alergii všech členů domácnosti se jich... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 11.6.2007
Roztok z olejky Bio jsem taky použila, ale spoustu listů mi pak zhnědlo. Máte podobnou zkušenost? Růže to ještě celkem přežili, ale některé letničky a jahody mi to téměř zlikvidovalo.
Liliovník tulipánokvětý, 11.6.2007
Mluví se tu o liliovníku a přitom i o ginko (jinanu), což jsou přeci 2 naprosto odlišné stromy, nebo ne?
Jak sestrihnout nove stromky jabloni po vysadbe., 28.5.2007
Bóže, to je otázek! Většinou tady rádi odpovídají zkušení pěstitelé, ale nezapomínejte, že o zahradní problematice se spousta lidí naučí spíš kecat, než něco kloudného vypěstovat. Taky mi to připadá, že tazatelé neumějí číst. Když si koupí auto, také... celý příspěvek >
Je nutne ted strikat slivone?, 28.5.2007
Já bych řekl, že se škůdci jsme měli letos kliku, jakkoliv jsme po mírné zimě očekávali pravou pohromu. Někdo nad tím může bádat, já jsem rád. Dolní Povltaví.
Jak určit Šárku?, 28.5.2007
A Srbové tak říkají spále.
slíva Ontario , 28.5.2007
Vážený pane Boštičko, ontario již léta marně sháním. Můžete mě zařadit mezi Vaše letošní zákazníky? Chtěl bych aspoň jeden kus, lépe dva. safrataz@centrum.cz
stará broskev - foto, 16.5.2007
Já bych ještě doporučil v době řezu nepouštět na zahradu manželku, aby do toho nemluvila; ta moje mi říká Herodes, ale aby vyrostlo dost mladého dřeva, je zapotřebí řezat radikálně a to mnohá něžná duše těžko unese.
Kadeřavost broskvoní, 16.5.2007
Mně se nejlépe osvědčil podzimní postřik, kuprikolem nebo sulkou. Mám dojem, že tento podzimní postřik je nejdůležitější a nejvhodnější, protože po opadu listů si bez problémů vyberete bezvětrné počasí, zatímco na jaře to často bývá problém a... celý příspěvek >
muj chutovy zebricek, 22.4.2007
Je mi trochu líto, že se tu neobjevila zmínka o odrůdě dukát, kterou vyselektoval ing. Dvořák. Její kořenitá chuť byla bezkonkurenční, dukát vymizel asi pro náchylnost k hořké skvrnitosti, způsobené nedostatkem vápníku v plodech.
Roubování, 22.4.2007
Zásadně k broušení tvrdého materiálu potřebujete měkký brousek a naopak.
Roubování, 22.4.2007
Dovoluji si vstoupit do odborné diskuze a podělit se o zkušenosti s uchováním roubů do jara. Již několik desetiletí po způsobu předků uchovávám rouby u severní strany stavení zahrabané do sterilního popelu. Letos při těch teplotách jsem měl... celý příspěvek >
Jak donutit jabloň k růstu nové větve?, 22.4.2007
Už jsem tady jednou citoval: kdo neví proč řezat, nemůže vědět ani jak řezat a proto by vercajk neměl vůbec brát do ruky. Z knížek se to hned nikdo nenaučí, je zapotřebí vypozorovat reakce stromu na provedený zákrok, takže to chce pár let... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika