Příspěvky uživatele - 50.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 23.3.2007
Když už byla řeč o karborundu: valice záleží na materiálu čepele. Z novější produkce jsou to většinou tzv. mražené, tvrdé oceli, které tvrdým brouskem jenom ohladíte. Jako oko v hlavě opatruji notně opotřebený nůž po dědovi, používám ho už 40 let, s... celý příspěvek >
Rybíz, angrešt, 19.3.2007
To souhlasí, ale odstraňovat až po odhrabání země těsně u kořenů, ne jen odstřihnout nad zemí. Vyroste džungle.
Odruda černého rybízu, 19.3.2007
Obstarejte si časopis nebo knížku, tam nejdete vše potřebné. Lidé, čtěte!
Odrůdy unikající vrtuli, 19.3.2007
Prosím přispěvatele pěstujícího třešni Burlat o kontakt safrataz@centrum.cz
Roubování, 19.3.2007
Pročpak si začátečník nekoupí nějakou odbornou literaturu? Roubování není žádný šamanizmus, ale nutným předpokladem je trocha zručnosti. Kdo má obě ruce levé, ať to raději ani nezkouší.
Poraďte mi nějaké dobré rezistentní odrudy, 19.3.2007
Svatá pravda. Z podzimních odrůd už 25 let s úspěchem pěstuji odrůdu Prima, ze zimních pak mám z novější doby dobré zkušenosti s odrůdou Topaz.
První řez po podzimní výsadbě, 19.3.2007
Souhlasím s předchozím příspěvkem. Tento řez je snad nejdůležitějším pěstebním zákrokem a měl by ho provádět jen ten, kdo má nějaké zkušenosti (a také dobré výsledky).
Chci si nechat poslat stromky poštou., 19.3.2007
Hlavně aby Vám je poslali včas a ne až koncem května, čehož jsem také už byl svědkem.
Broskev Červený císař, 19.3.2007
Tahle broskev se snad hodí jen jako atrakce. Není k jídlu, zapomeňte!
Red Haven, 19.3.2007
Odrůda Redhaven se mj. naopak vyznačuje snadnou odlučitelností pecky
Favorita Morettini 3, 19.3.2007
Odlučitelnost od pecky je jedna z důležitých vlastností plodu!
Jarní řez broskvoní, 19.3.2007
Doporučuji knihu Gustáva Čejky BROSKYNE, Príroda Bratislava 1985, ve slovenštině, ale dosud nepřekonaná. Je tam úplně všechno, jen sortiment se za ta léta podstatně změnil. I jiné literatury je nyní dostatek. Lidé, čtěte!
Dlouhý, či krátký řez?, 19.3.2007
Během let jsem přistoupil na jakýsi kompromis. Řezem sleduji hlavně udržení minimální výšky stromu a růst nového dřeva i ve spodních částech koruny. Nenechat strom vyrůst. Hospodařím v Polabí, stromky se dožívají 20 a více let a dosáhnu na ně ze... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoní, 19.3.2007
Skoro nejdůležitější ošetření proti kadeřavosti (puchýřnatce broskvoňové) je podzimní postřik po opadu listů spolu s jejich důslednou likvidací. Jarní postřik aspoň jeden před začátkem rašení.
vodní meloun, 22.1.2007
V loni jsem poprvé vypěstoval 5 melounů vodníxch, zeleně pruhované v různé váze. Jeden jsem uschoval a na silvestra 2006 jsme ho snědli. Byl mírně kolem jader scvrklý ale dužina byla výborná.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika