Příspěvky uživatele - 169.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace řas v malém jezírku, 9.3.2009
tak to už jsme někde jinde..,ORP/Redox sonda, ozonový reaktor, orp sonda, kontroler... to by Česílko koukal kam to češi dotáhli... to je práce víc jak z mořským akvárkem, to ne, raději zůstanu u klasiky a lakmus.papírkůnakonec tam ty koi a karasové... celý příspěvek >
kdo poradí jak na špačky, 9.3.2009
do bažantnice koupili od větnamců Velkého Výra(Bubo Bubo) z moduritu a dali ho na na kůl jako když tam sedí ze spodu pod něj dali nějakou desku(u třešní a hroznů není potřeba),aby nerušil bažanty v sezení a snášení. Měli asi tři kůly a každý den ho... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 8.3.2009
jestli mohu dodat tak bych asi ještě šel do třívalce
Formy na výrobu zámkové dlažby, 8.3.2009
myslím že by šel udělat vybrační stůl po menší úpravě z tohoto, jen třeba nahradit řetízek pružinami nebo tak něco : z dovolením jsem překopíroval Kátrování hlíny na zahradě marek555 - xxx.xxx.71.145 (1), 2.3.2009 16:57 Pak se nechají na dobírku... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 8.3.2009
host - xxx.xxx.246.177 přesně tak!! Plně s Vámi souhlasím.Je to jako s kolečkem, pluhem,bránama atd. Po práci oškrabat umýt a uklidit! V základu to vydrží generace a co se sváru týče třeba vlaštovčí hnízdo ale pevnost..splní to k čemu to je určené a... celý příspěvek >
skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 6.3.2009
výrobce z Děčína většinou už dělá velké pěstitelské skleníky jen s tohoto materiálu přesně tak jak píšou, odolává UV a je termoizolační a lehčí! Nakonec se s toho dělají i zimní zahrady a zateplujou balkóny... nevidím problém do toho nejít
TK, TZ, MT, Holder, 5.3.2009 Obsahuje fotku
tak jedině něco jeko má Lukáš - xxx.xxx.176.71,ale ten to má vepředu, nevím jestli to jde i dozadu a kam by se to točilo a jestli by to Tk utáhlo... Farmář je přeci jen Sapan
Likvidace řas v malém jezírku, 5.3.2009
to je nastříhaný biomolitan poskládaný do šachovnice aby voda tekla cik cak z vrchu dolu a slepený silikonem... Barva je na nádrže s pitnou vodou... chtěl jsem zamaskovat silikon a uchránit cetris(nevím co tak slabý ve vodě udělá) já můžu ještě dát... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 5.3.2009
a co použít místo hypermangánu síran hlinitý???
Likvidace řas v malém jezírku, 4.3.2009 Obsahuje fotku
už mám skoro hotovou tu filtraci a biofiltraci ještě víko na filtraci udělat pod rám atd. pak ještě okysličování nařezat elekt.husí krk a promyslet a skusit pořadí fitračních materiálů první přijde filtrace za ní bio s rostlinama
TK, TZ, MT, Holder, 3.3.2009
to bolo na tonyf - xxx.xxx.235.82 (4), 28.2.2009 19:35
TK, TZ, MT, Holder, 28.2.2009
takovou jsem ještě neviděl..na předek jo, ale dozadu??vždyď by si trávu ujížděl každej pojezd!! Takhle jen když poprvé obsekává, pak už jezdí po strništi a a skosená tráva mezi kolynormální standard po pokosení se vyndá náhon a sekačka stočí... celý příspěvek >
Vosí hnízdo - poznáte druh vos?, 28.2.2009 Obsahuje fotku
já je zase našel v kuchyni
Neznámá, 28.2.2009
Golden Trumpet Allamanda
Betonová cesta na zahradě - nevyhovující, 28.2.2009
Asfalt je přírodní hydroizolační materiál, který lidstvo využívalo již ve starověku při náboženských obřadech, např. k balzamování mrtvých, jako pojivo při stavbách a také jako izolaci proti vodě. Asfalt je svou povahou a složením koloidní disperzní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika