Příspěvky uživatele - 169.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání stromů - lepší jaro nebo podzim?, 28.2.2009
host - xxx.xxx.130.20 (?), 28.11.2008 9:39 už vím proč se říká "jsem s toho jelen" protože tento článek mě nic nepřinesl, vlastně vůbec nevím o čem pisatel vlastně psal
Betonová cesta na zahradě - nevyhovující, 28.2.2009
nic jiného než soudržný material tam být nemůže..ten reciklát je nejlepší nebo zdrsnit beton..Když se udělá ze štěrkodrtě 0-32,tak se bude splavovat i na mírném kopci a musely by se nadělat svodnice, buď dřevěné nebo plechové!! a jednostraný spád do... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 27.2.2009
dejte kousek měděného plechu do vody
Úhyn ryb v nádrži, 27.2.2009
Musím říct, že jsem letos nechal několik karasů v jezírku o hloubce 80cm na zkušenou led byl tak 40cm  dnes konečně kousek od břehu odtálo a bylo jich několik vidět! nic nenasvědčuje tomu že by nějaký uhynul! Ty co jsou na dovolené v nádrži... celý příspěvek >
dobry de chtel bych se zeptat na TK-14 a nebo TK-8, 25.2.2009
já bych tady vlezl na vlákno tk, holder chlapy budou vědět tam je to závislost a nezávislost na motoru a pojezdu u některých typů příklad motor běží kardan stojí, rozjedu se a kardan se točí atd.Určitě bych nerozebíral a poradil se
vrzání motoru Kohler po startu, 25.2.2009
a není dost přitaženej klíňák??To bych raději zapátral aby neodešlo na řemenici zdravé ložisko!?když napnutej ok, tak bych ho máznul mýdlem
TK, TZ, MT, Holder, 24.2.2009
BorekCH - xxx.xxx.253.83 (5), 23.2.2009 13:56 jak je poháněn sázecí buben???
TK, TZ, MT, Holder, 24.2.2009
okopírováno od Ládi pokud je zasrany nebo ucpana trubka zustavaji sracky v predni skrini a to je problem - zacpany mazaci lis. Ten je potreba vyndat skrin vyplachnout lis rozebrat a vycistit je tam sroubek a ten mirne pritahnout max 1 ot radej... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 24.2.2009 Obsahuje fotku
Sekačka ŽT -100 zadní pevná pro traktory MINI 070 (zťs Rožňava). Sekačka ŽT -100 zadní dvoupolohová pro traktory MINI 070 (zťs Rožňava). ŽT-100 zadní pevná 22 090,- Kč bez DPH. ŽT-100 zadní 2-polohová 23 680,- Kč bez DPH
Zastříhávání rajčat?, 23.2.2009
asi nemá do čeho píchnout
Co s pyramidálními topoly - kácet, ořezat nebo nechat?, 23.2.2009
ale hlavně na hokejky a rakve
Zastříhávání rajčat?, 23.2.2009
pane vili to nemusíte konzultovat to vidím!! to není druhem, ale nedostatkem draslíku v půdě měl jsem to samé no nevím  nevím když máte listy na tabák jak můžete  zablokovat plíseň?? Máte štěstí že hruštičky jsou na plodech tak odolné, ale... celý příspěvek >
Zastříhávání rajčat?, 22.2.2009 Obsahuje fotku
Vy je máte super, mám dojem že na hruštičkách má pan vili plíseň a druhým chybí draslík zelené u stonku
teplota pro klíčení paprik, 22.2.2009
taky se říká, že se už velké nemají zalévat na list ale ke kořenům(dle odborníků) tak já už léta jim dávám šok ze studny a přímo na list a ůroda je vynikající!!! Klíčení dělám jako 95% lidiček jako zde na diskuzi po generace...Parapet nad radiátorem
Identifikace popínavé rostliny, 22.2.2009
krásenka, kopr, psí víno a plot nic jiného nevidím
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika