Příspěvky uživatele - durkovic

Motor Tecumseh, 24.10.2008
heh tak o takom motore som ešte nepočul, ale nevylučujem že to môže to byť nejaký "extra" 4 takt. ale pokial sa bavíme o motoroch používaných na malotraktoroch alebo kosačkách ta tam do 4 taktov žiaden olej do benzínu nejde. Jedine ak by... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 23.10.2008
NIKDY nedávať do benzínu ktorý pôjde do 4 taktu olej. švortaktné motory maju Olejovú náplň oddelenú. do 4 takt motorov sa leje iba čistý bezolovnaty benzín. napr. NATURAL 95.
Hecht 132 - nazory, 13.10.2008
zdravím, tak som tento víkend pokosil s krovinorezom celu zahradu (aj preto aby som vypotreboval namiešaný benzín v bandasočke) kosilo sa od rána do cca 14:00 poobedia s dvoma 10 min prestávkami, motor ide ako hodinky, chytá krásne, výkon podáva... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 28.9.2008
Dobrý večer, tak dnes prvý štart po mesiaci aj pol s palivom ktore ostalo v nadrži. žiadný problem uplne predpisovo, sytič zapnutý na tretie zatiahnutie štartera naskočila, ihned vypnem sytič a motor beží na vyšie otáčky pokim nestlačím plynovu... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 5.9.2008
zdravím, chcel by som sa spýtať pána xxx.xxx.92.165 (?), 30.7.2008 14:04 ako mu funguje vysuvanie silonu, mne sa to s novým silonom vyrazne zlepšilo, pri vysokých otáčkach netreba nejako extra trieskat hlavou o zem, takže som spokojný, tak by som... celý příspěvek >
kultivator Indian, 4.9.2008
zdravím, je to v podstate koncepcia malotraktorov KF-04 SYSTEM mam takisto jeden z radov KF-04 zatial len pol roka ale stale spokojnosť, dá sa s ním robiť všetko čo záhradkar potrebuje, rotavarovať, kosiť, orať, vyorávať, plečkovať, odhrnať... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 2.9.2008
Ospravedlnujem sa za trochu zavadzajuce info, takže aby som to uviedol na správnu mieru: Olej sheron používam už od zábehu, po poradení sa so servisákom jednej firmy ktorý opravuje aj značku hecht mi odporučil v zábehu používať pomer 1:25 aj ked to... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 28.8.2008
zdravím, tak už mám asi po zábehu s pomerom 1:25 a teda prechádzam na pomer 1:50!! ako prepisuje výrobca. snad bude krovak ešte rôčky slúžiť.
Hecht 132 - nazory, 24.8.2008
zdravím, ja som kúpil bežný silon aký je predpísaný 2,4 mm 15m balenie farba taka oranžova ba až tehlova za 99 Sk a nedá sa to porovnať ten čo bol v hlave z výroby to bol mäkký aušus. som rád že som ho už vypotreboval. teraz mám tento a na cele... celý příspěvek >
Olej Sheron 2T, 24.8.2008
mam tento olej a zabehavam s ním od novoty krovák hecht 132.  zatial všetko v pohode miešam zatial po dobu zabehu 1:25 a všetko v pohode niekedy kosím s krovakom aj 3000 m2 a zatial všetko v pohode, už mi chýbaju asi len dve nadržky a prechádzam... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht MTS 40, 10.7.2008
Aha, dakujem za objasnenie, myslel som si že tam nič niejhe pretože žiady taký filtrík ta vidieť nieje a cez hrdlo nadrže tak isto nic jedine hadičky, jedine ak by som tie hadičky vytiahol vonku dratom asi by som videl jaký je tam filter ale krovak... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht MTS 40, 10.7.2008
zdravím, chcel by som sa spýtať či maju tieto krovinorezy v nádržiach tiež taký filter paliva, čo sa pripája na hadičku??? Ak by tam nebol je dobre to dokúpiť, pomože to v niečom (ochrana proti vtiahnutiu nečitôt do karburatoru atd) videl som že je... celý příspěvek >
Kultivátor Bolens, 9.7.2008
zdravím, tiež som sa po tomto stroji na jar tohto roku obzeral, cena bola priaznivá. ale ked som si obišiel zahraničie (madarsko) tak som narazil na to že kvalitný hobby malotraktor môžem mať za 12500 Sk (99 000 forintov) takže som neváhal a bral... celý příspěvek >
Křovinořez Partner BA 407, 1.7.2008
nieje zač, je to už len na Vás, tak prajem štastnu ruku pri výbere.
Hecht 132 - nazory, 30.6.2008
aha oki diky za info
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika