kultivator Indian



durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 21.222 (?)
4.9.2008 16:38

zdravím, je to v podstate koncepcia malotraktorov KF-04 SYSTEM mam takisto jeden z radov KF-04 zatial len pol roka ale stale spokojnosť, dá sa s ním robiť všetko čo záhradkar potrebuje, rotavarovať, kosiť, orať, vyorávať, plečkovať, odhrnať sneh,  ale POZOR tieto funkcie sa daju vykonávať asi iba na vyšších modeloch ako je Vami spomínaný KF Indian 40. s indianom 40 sa dá len rotavárovať a kosiť, k koseniu je potrebne mať kosiací adaptér, motor sa nan prekladá z rotavatora, motor je k šnekovemu ustrojenstvu rotavatora pripevnený obýmkou, prenos sily je robený cez suchu kuželovú spojku ovladanú páčkou umiestnenou na riadidlách.

čo sa týka motoru, tecumseh, mam jeden s nich -TECUMSEH CENTURA 60, osobne s ním mám jedine dobre skusenosti, ale nikdy nekupovať tecumseh od ruky, to tam už nieje istota. inač su to dobre stroje s plavakovým karburátorom.

takže KF INDIAN 40 je určený len na rotavarovanie (poprípade kosenie)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
madres - (3) - 75.140 (?), 1.9.2008 9:27, zobrazeno: 15681x

Prosim vas vie mi niekto povedat nieco o tomto starsom kultivatore KF INDIAN 40-FIRO s motorom Tecumseh? na nete som uz ziadne informacie nenasiel...

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 21.222 (?), 4.9.2008 16:38

zdravím, je to v podstate koncepcia malotraktorov KF-04 SYSTEM mam takisto jeden z radov KF-04 zatial len pol roka ale stale spokojnosť, dá sa s ním robiť všetko čo záhradkar potrebuje, rotavarovať, kosiť, orať, vyorávať, plečkovať, odhrnať sneh,  ale POZOR tieto funkcie sa daju vykonávať asi iba na vyšších modeloch ako je Vami spomínaný KF Indian 40. s indianom 40 sa dá len rotavárovať a kosiť, k koseniu je potrebne mať kosiací adaptér, motor sa nan prekladá z rotavatora, motor je k šnekovemu ustrojenstvu rotavatora pripevnený obýmkou, prenos sily je robený cez suchu kuželovú spojku ovladanú páčkou umiestnenou na riadidlách.

čo sa týka motoru, tecumseh, mam jeden s nich -TECUMSEH CENTURA 60, osobne s ním mám jedine dobre skusenosti, ale nikdy nekupovať tecumseh od ruky, to tam už nieje istota. inač su to dobre stroje s plavakovým karburátorom.

takže KF INDIAN 40 je určený len na rotavarovanie (poprípade kosenie)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika