Příspěvky uživatele - durkovic

brzda nože u motorvých sekaček, 25.5.2008
brzda noza nijako nezabráni ohnutiu hriadele pri náraze napr, na kamen alebo vyrubaný strom. ako bolo už písane brzda noža má len bezpečnostný vyznam, ja ju mam tiež na kosačke TDL484TR s BS motorom a zistil som že pre motor je lepšie vypínanie len... celý příspěvek >
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 23.5.2008
zdravím, tak tu hradelku alebo "tyčku" čo ide od karbecu k telesu motoru a tam niečo ovlada som si všimol aj ja ja to mam rovno pod čističom vzduchu. možno je problem ako hovorite v tom pretože ja to mam od výroby namazane a motor je nový takže to... celý příspěvek >
Motor jikov, 22.5.2008
Jak tu čítam o tých guferách, tak máte pravdu, ja som VARI požičal susedovi že bude orať, vyjazdil nadrž s mojim namixovaným benzínom a potom do toho nalial len čistý benzín bez oleja, stihol dôjst k obrabanej zemi a motor dať do otáčok a zaberu... celý příspěvek >
Kosiaci adaptér, Vaše skúsenosti, 21.5.2008
zdravím, chcel by som sa spýtat kto ma ake skusenosti s takými to kosiacími adaptérmi k malotraktorom, Osobne ho mám a je to snad lepšie ako riadna kosačka ovšem ak nepotrebujeme zber do koša a centralne nastavenie výšky kosenia, že kosíme celu... celý příspěvek >
Postup při sečení křovinořezem, 19.5.2008
Ja kosím s krovinorezom asi takto, mam pred sebou porast motor dám do otáčok a hlavica ide do záberu a seká trávu z prava doľava potom sa vraciam bez záberu s miernym medziplynom, a znova motor do otáčok a zabez z hlavicou. ide to dosť rýchlo už je v... celý příspěvek >
Motor Honda GCV160, 15.5.2008
zdravím, no s tým zabehom som sa stretol takto, ludia to ihned od výmeny prvého oleja vytáčaju zaťažuju že aj na maxime je počuť od zaťaženia mierny pokles otáčok, že vraj aby motor nezlenivel, sused má už motor honda GCV už 10 rokov a taktiež ho... celý příspěvek >
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 13.5.2008
Oki tak ja to dám radšej na tie pôvodne otáčky, mam poznačenu pôvodnu polohu šrubku škrt. klapky z výroby takže to nastavím na to pôvodne otáčky a holt budem si musiet na tie otáčky zviknúť a basta.
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 13.5.2008
jj ved je to ešte asi moj nejaký zaužitý vnem s tým volnobehom to viete predchodzi motor bol VARI JIKOV JM4-003 133ccm 2 takt a ten na volnobehu bafkal stabilne, ale je mi jasne že technologia 2takt so 4 taktom OHV sa porovnávať nedá len ten... celý příspěvek >
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 13.5.2008
zdravíčko mam tento motor cca 3 týždne na malotraktore chcem sa spýtať, voľnobežné otáčky nastavene výrobcom sa mi zdali pri horucom motore príliš vysoke, na plavakovom karburatore som nastavil šrubkom polohy škrtiacej klapky take otáčky aby to bol... celý příspěvek >
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 28.4.2008
zdravím, ten tecumseh vector som videl bežne dávať na rotavatory robix, ten sa dá využiť tak isto ako vari, takže je asi postačujuci. ja mam teraz funglovku tecumseh centura 60 OHV s tlakovým mazaním a obsahom cca 200ccm. motor ako vyšitý pre... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 16.4.2008
to mi nedá reagovať, tu sa predsa nebavíme o profi rotavatoroch, rotavator ktorý spomýnate vy je už profi trieda. tu sa bavíme o poloprofi alebo hobby triede. poskakujú... to je vecou obsluhy stroja a použití správneho naradia a vedenia stroja v... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 14.4.2008
taktiež sa pripojím, pred 2,5 rokom som sa obzeral po 4 kolesovej kosačke, vošiel som do mountfieldu a po detailnom preskumaní ich širokého výberu kosačiek som si vybral kosačku TDL 484TR s motorom BS45LS cena kosačky 17990Sk. ako sa tu už písalo... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
zdravím, tak čo sa týka tých otáčok nožov, nie nieje to málo napr. 160 otáčok za minutu to sa v zemi nedá udržať ak nieje pooraná, a to ešte naviac so silným motorom. mám zahradu o výmere cca 2200 m2 a takisto posadené to čo popisujete vy, pred... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 6.4.2008
štrkovu zeminu zrotavarujete s 6HP motorom uplne v pohode, mam tecumseh centura 60 OHV na rotavarore ktorý má šnekový náhon, prenos výkonu cen suchu lamelovú kuželovu spojku. nemám žiadny problem rozbyť ani nepooranu štrkovú zem.
Agzat nebo MKS-60, 4.4.2008
zdravím, tak čo sa týka systemu tak značky AZGAT to je jednoznačne, už len sa toho stačí dotknúť a vieš že je to poctivý a tvrdý stroj, pohonnú jednotku by som bral Tecumseh, ja mám teraz tecumseh centura 60 OHV o výkone 4,7kW (6,5HP) má objem... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika