Příspěvky uživatele - cechura

Zemní vruty, 6.4.2013
.      Se dřevem umíte, moc pěkné.      j.c.
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 5.4.2013
Pravděpodobně jako většina jsem při výběru pily dbal na to, aby měla pila štelování průtoku oleje na mazání lišty.  Dosud jsem s mazáním neměl problem a Jaktěživ sem na to nastavení nemákl. Obecné doporučení je do tvrdýho, suchýho dřeva přidat. ... celý příspěvek >
Poradíte mi prosím co s touto skulpturou, 4.4.2013
Souhlas, pokud dává dobrá jablka, strom ponechat. Při nadůrodě se dá vždy část vymoštovat, nasušit. Míchanýma křížalama s přídavkem sušených hrušek i rozinek zásobuji svý děcka i známý a ještě nikdo neohrnul nos.   j.c.
Prodat vinný sklípek nebo nechat?, 4.4.2013
Ze zadání dotazu není patrné jak jste na tom s věkem, ani jak početná je vaše přímá rodina. Jaký vztah má k zemědělství paní nebo děti. Je to celé jen a jen o chuti. Socka asi nejste. Přesto s tím co mám za sebou i kolem sebe si dovolím říct, že... celý příspěvek >
Zima nekončí, přikrmujte ptactvo, 3.4.2013
Ořechy jo.     j.c.
Broskvoň Modřinka, 2.4.2013
Našli jsme na zahradě místo na vysazení tří nových broskví. Jedna z nich je již v zemi ale při hledání vhodných odrůd jsem narazil u Bakkera na broskev vhodnou pro pěstování v nádobě:  Pokud jste mluvil o balkonele, jedná se o... celý příspěvek >
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Nevím jestli jsem vedle ale vitalita růstu je u třešní někde jinde jak u jabloně na zákrsku. Metrovou díru, na zásyp (i původní) hlínu s pískem a kompostem a stromek musí jít !    j.c.
Broskvoň Modřinka, 2.4.2013
Nemám ji zasazenou ani týden!!  ale veškeré informace o menším vzrůstu jsem sebral zde na Zahradě. Předpokládám jen, že použitím hnojiva na broskvoně ji ale k růstu přemluvím. Mezi všemi x-Haveny se mi líbil její název, doba zrání i vlastnosti... celý příspěvek >
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Hehe, kdo někdy vykopával ručně třešňu, bude mít asi o mělkým kořenění jiné mínění   .    j.c.
Kalové čerpadlo, 2.4.2013
S tazatelem zmíněným čerpadlem Heron se na stavbách celkem běžně setkávám. Řekl bych to tak - motor od Hondy to není, ta startuje ochotněji, má i kultivovanější chod a nižší spotřebu ale pro potřeby tazatele jde o jednoznačně vhodný a použitelný... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 31.3.2013
Nejen Omite        j.c. Oznámení o ukončení prodeje přípravků na ochranu rostlin
Co vaše réva? (2013), 31.3.2013
podle zdravotního stavu révy na fotkách se u vás má velmi dobře. ovšem i já se s dovolením zařadím mezi pochybovače o identitě odrůdy. MT kterou zpracovávám na víno má kratší, zavřenější htozen, z toho co je vidět nevidím ani výrazné krojení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika