Příspěvky uživatele - 110.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver, 14.5.2008
Mě se jenom zdá, že nová sekačka VEGA jede jaksi pomalu.
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 24.4.2008
S Hondou srovnávat nemůžu. Já mám doma na výběr mezi dvojtaktem (s elektrickým zapalováním) a motorem Tecumsech 4T. Ten jsem koupil na inzerát asi za šest tisíc ojetý. Oba motory dobře startují, dvojtakt má suběktivně větší výkon (dělá velkej... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl x Husqarna x Stiga na 3200m sajgonu, 22.4.2008
Já mám Stihl FS 350 a jsem samozřejmě spokojený, ale vzhledem k dotačním cenám Japonských strojů bych vybíral mezi něma. Např. Marunaka TH48DX PRO nebo Ryobi RBC 52 SB
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 7.4.2008
Máme zánovní sestavu Vari: jeden z posledních dvoutaktů Jikov, lištovou sekačku, oraní, rotavátor, mulčovač, vlečku... Pokaždé, když s tím vyjedu, tak se něco uklepe, nebo urve. Motor je hlučný, vybruje a dost žere, Převodovka má krátkou řadící... celý příspěvek >
Křovinořez - 2 nebo 4-takt?, 7.4.2008
Rozdíl tří decibelů znamená dvakrát větší hluk. Sám mám dvoutaktní Stihl, ale zvuk čtyřtaktu je mi daleko příjemnější.
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 31.3.2008
Dnes jsem kupoval Mogul Alfa 4T v Kauflandu za 79.5KČ. (na netu levnějc neseženete) Má vynikající výkonostní třídu SL a dá se používat i pro v zimní provoz  (sněhové frézy, traktůrky...)
Křovinořez Stihl, Husqvarna, Jonsered, Dolmar?, 18.3.2008
A jaký máte názor na Partner B 422X 1.6KW 42 cc, 7,4kg? Kamarád ho má, koupil ho za 12000 a je spokojený. My doma máme Stihl FR 350 za cenu přes 20tisíc a připadají mi stroje srovnatelné.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika