Příspěvky uživatele - 59.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hokaido, 23.4.2008
Možná je problém že se mi rostliny plazí po zemi. Hnilo asi tak 50% malých plodů když bylo deštivé a chladné počasí. Když plody vyrostli přes průměr tak 10 cm,  tak pak vždy dorostli. Zkoušel jsem dýňky podkládat, ale v tom dešti stejně hnily.... celý příspěvek >
ostření, 23.4.2008
K hostovi 111.206, který rouboval za kůru. Napadlo mne že to zamazávání jak píšete mi také jednou spíš způsobilo problém než něčemu pomohlo. Štepařský vosk zatekl mezi roub a podnož a spolehlivě je oddělil. Už to teď jen zabaluji do pásky.
Hokaido, 23.4.2008
Pěstuju je bez vyvýšeného záhonu, zdá se mi to škoda práce, rozlézají se sami po travníku po zahradě. Zalévám je stylem, udělej rybníček u kořenů a nalej do něj jednu nebo dvě konve vody když jsou pařáky. Plodí dobře, škoda jen toho odumírání mladých... celý příspěvek >
Skleník z petlahví, 28.12.2007
Nějak to nejde, píše to: Chyba Chyba Prístup zakázaný
Re: Jak se zbavit starých ořešáků, 18.12.2007
Když je to tak blízko, tak Vám na zahradu napadá možná polovina úrody ořechů... 
špendlíky - foto, 23.11.2007
Zdravím, no zrovna Katalonský to určitě není, protože nemá kapkovitý tvar. Tenhle špendlík  zrál  v srpnu a K. špendlík by měl zrát už koncem července.
špendlíky - foto, 20.11.2007 Obsahuje fotku
Na pokochání:
Bílá trnečka, 12.11.2007
Stará odrůda slivoně, která by měl být významně odolná šarce. Znaté ji někdo podrobněji?
Hořká pihovatost a červivost u Goldstar jabloně, 7.11.2007
Skoro nehnojíme. Je to pole, kde se pěstovali před léty brambory a hnojilo se, teď je to jen sekaný trávník. Asi v půdě nějaký prvek chybí nebo je ho moc, co má ještě vliv na pihovitost? Respektive, má cenu honit jablka ještě něčím jiným než... celý příspěvek >
škumpa, 6.11.2007
 Na trávníku se pravidelným sekáním nové "výmladky" celkem spolehlivě ničí.  Nemyslím si že by kořeny kterými se čile rozšiřuje, šli do velké hloubky. Zajímalo by mne spíš v čem tkví krása škumpy, proč je tak často vysazována.
Santa Rosa, 6.11.2007
To si teda počkáme dlouho. V mezičase bych radši pěstoval něco jiného
Potřebuji poradit se švestkou Herman, 26.10.2007
Dobrý den, mám otázku na pana Zavřela. Jsem zvědavý na Toptaste, jaké už s ní máte zkušenosti?
Listnáč do špatné půdy, 23.10.2007
Quercus robur fastigiátní bych asi nedoporučil. Pár jich máme v parku a jsou moc pěkné stromy a zároveň moc velké. Při případném snižování koruny by už vypadal nepěkně.
Rakytník řešetlákový, 18.10.2007
Řezal bych ho jen kdyby mi něčím překážel nebo když bych sklízel zmrzlé bobulky s větvičkami. Obecně podzim na řez moc vhodný není, ale rakytníku bych provedl cokoli, myslím že to snese.
Durancie a šárka, 6.9.2007
Zdravím, mám podotázku k tématu. Našel jsem v jedné starší ovocnické knížce strohou zmínku, že název Durancie je ze jména slívy Royale de Tours zkomolené  na turanče a následně na durancie. Hledal jsem jsem R.d T. ale našel jsem pár zmínek na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika