Příspěvky uživatele - 221.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Stiga (profi), 6.6.2006
Technické parametry mě nepřesvědčily 8,9kg, na objem motoru 51ccm 2,1kW - průměr, nádrž 1,7l nevím proč tak velká u silných kos a křovinořezů je to kolem 1,0l a to než spotřebujete, tak máte dost. Je to jenom můj názor, ale mě to nijak... celý příspěvek >
motorový vyžínač, 6.6.2006 Obsahuje fotku
Skoro se dá souhlasit s tou kosou. Ale neznám Vaše podmínky a fyzickou kondici. S výkonem 0,65kW a strunovou hlavou než to posečete ? Jestli využijete motorovou kosu na čištění kolem chodníků a plotu tak budiž. J.S. 
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 6.6.2006
Vycházím z toho co jste uvedl, tedy víkendové použítí. Tento výraz mnohdy ve skutečnosti znamená nárazové profesionální zatížení. Majitel přijede na zahradu, kde nebyl týden, nebo déle a za sobotu ji celou poseče(viz. soboty a neděle v našem okolí).... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 5.6.2006
Takže dle katalogu Husqvarny - 323R -24,5ccm,0,9kW,4,5kg, E-TECH(RX ano) ne,antivibr. nemá,ergo rukojeti ano,nosný pruh duo a trio balance ne , jednodušší systém startu SMART START, palivová pumpička. Pro golf. hřiště, větší plochy. MS 290U -... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 4.6.2006
Já bych se asi přiklonil k MS 340, po průběhu diskuze, protože zpočátku to vypadalo, že máte zájem o slabší typy. Tento model je odlehčená verze profi modelu MS3300, má stejný motor, 7 násobné uložení v bronzových pouzdrech, to odlehčení je z... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 2.6.2006
Jméno Město Ulice PSČ Telefon(y) Web E-mail Ing. Luděk Březina Šumperk Žerotínova 57b 78701 583217373 fax:583217373 www.profinaradi.nakupujeme.cz kedul@iol.cz Ing. Luděk Březina Olomouc Olomouc Neumannova 1 77200 585244495 fax:585244495... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 2.6.2006
Co požadujete je asi lepší už po tel. 607619529, je to fakt na delší vysvětlení. 
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 2.6.2006
Na Váš dotaz, jak je to s výrobou těchto menších motorových kos, tak výrobce je SOLO, Dolmar provádí menší úpravy na motoru a zase SOLO odebírá pro něj výhodný sortiment motorové pily - s ekonomických důvodů. Tak je to na... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 2.6.2006
Jenom pro upřesnění zkuste zadat třeba v googlu Makita DBC 290 - je uváděn výkon 1,1kW a to jak na českých, tak zahraničních stránkách . Dolmar, jak jsem viděl výsledky testů např. DLG uvádí o něco nižší výkony než naměřila zkušebna.... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 1.6.2006
Já prosazuji to co si to zaslouží, jak z hlediska ceny, komfortu, výkonu(m.j. 1,1kW jsem několikrát viděl uvádět v katalogu Makity což je stejný výrobce, ale zdůraznil jsem, že to není tak důležité) a dlouholeté zkušenosti s výrobou těchto přístrojů... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 1.6.2006
Značně jste mě usnadnil co mám poradit, protože jste přesně uvedl okruh, ze kterého vybírat. Doporučuji Dolmar MS290U, přesný výkon je 1,1kW, ale co si nejvíc cením je to , že tento stroj je určen na velké plochy a má vymakaný motor s nízkou... celý příspěvek >
Informace o motorových přístrojích, 1.6.2006
Informace, které jsem zde uváděl byly ověřené a pravdivé, přesto jsem se vždy zaměřoval na dotaz a už ne moc na související odpovědi. Jak jsem zjistil, po narážce, že si někde odpovídám sám, není to podle zdroje odeslané zprávy až tak nelogické.... celý příspěvek >
Motorové pily Stiga, 25.5.2006
Nezlobte se, ale máte vybraný typ a ptáte se, ale na co? Na 10 m bude stačit určitě, ale přece Vám tady nebudu vysvětlovat  co je lepší nebo horší. Když máte vybráno, tak asi víte co děláte.  J.S.
Krovinorez Honda, 25.5.2006
Nabídka je větší u 2 taktů i výkony, já bych asi na velké plochy volil osvědčený 2 takt s větším výkonem, na střední plochy je to 50/50. Na malé plochy stačí  stroj s menším výkonem, tím i cenové zatížení není velké . Co mám ověřené typy... celý příspěvek >
Krovinorez Honda, 25.5.2006
Ještě to srovnání 2 takt je vychytaná konstrukce, motor je pružnější, ale musí se míchat benzín s olejem a emise a spotřeba jsou větší. 4 takt má vyšší a stabilní  kroutící moment při nižších otáčkách, motor je méně živý, ale má nižší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika