Příspěvky uživatele - 221.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seřízení pily Husqvarna, 1.7.2006
Nevím co jste doposud vyměnil, nebo vůbec co jste udělal. Jestli to co jsem Vám popsal, tak v běžných podmínkách se namontuje karburátor, provede se základní seřízení a po odvzdušnění - to se pojeví několikerým zhasnutím motoru při... celý příspěvek >
Seřízení pily Husqvarna, 26.6.2006
Jak popisujete přihnutí plíšku, tak já jsem s tímto neměl nikdy dobrou zkušenost, vždy bylo lepší a jednodušší vahadlo vyměnit a s ním jehlu, pružinu, příp. membránu. Nahnutím se mění tlak na jehlový ventil resp. membránou a funkce se úplně... celý příspěvek >
Dotaz na techniku sečení křovinořezem, 22.6.2006 Obsahuje fotku
Byl jsem u toho jak místní sevisák Stihlu za toto dusil jednoho zákazníka, ale objektivně musím uznat, že měl pravdu. Jednu mašinu tímto ten dotyčný odrovnal, tak to potom sváděl na motorovou kosu, ale byla to chyba obsluhy. Další problém byl, že si... celý příspěvek >
křovinořez husqvarnu či dolmar, 22.6.2006
Já bych si vybral MS 4010, protože mě přístroje Dolmar nikdy nezklamaly, je lehčí a nyní cenově dostupnější. Tento typ má vysoká ocenění jak od mezinárodních porot, testů DLG, tak od profi uživatelů. Asi budu napadán, že vychvaluji Dolmar, ale... celý příspěvek >
Dotaz na techniku sečení křovinořezem, 21.6.2006
Toto je problematika , která trochu souvisí i s technikou řezání s pilou. Musíte si uvědomit, že přenos síly je přes odstředivou spojku. Takže když si hrajete s plynem dochází opakovaně k rozběhu do plných otáček. V tomto okamžiku většina nezkušených... celý příspěvek >
Seřízení pily Husqvarna, 12.6.2006 Obsahuje fotku
Předpoklady pro správné nastavení: čistý vzduchový filtr, čerstvé palivo - ne starší 14 dnů, teplý motor asi 5 min. v provozu, správně nainstalovaná řezná souprava - napnutí řetězu a ostrost. Provést základní nastavení karburátoru - většinou to bývá... celý příspěvek >
Seřízení pily Husqvarna, 12.6.2006 Obsahuje fotku
Za Váš servis nemohu mluvit, ale mohu Vám poradit jak motor seřídit - jestli máte trochu zkušenosti, jinak raději obětujte nějakou menší částku než poškodit motor. J.S. 
velkost travnatej plochy, 10.6.2006
Je to v dosahu el. proudu? Kdyby ano stačí elektrický vyžínač J.S.    
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 9.6.2006
Máte pravdu, o bubnovce  jsme něco psali jinde. Ale v původním dotazu je také uvedeno, že tazatel chce poradit s výběrem křovonořezu, tak se to tím směrem orientovalo. Popisoval jsem také, že i s tímto nástrojem si člověk mákne, hlavně... celý příspěvek >
silon do vyžínača, 9.6.2006 Obsahuje fotku
Já Vám hlavně kladu na srdce, dejte tam to co doporučuje výrobce. Nevhodná struna přetěžuje motor a klade větší odpor než nástroj. Kvalitní strunu by neměl být problém u Vás zakoupit, je jich u prodejců v nabídce dost. J.S. 
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 9.6.2006 Obsahuje fotku
Je to stejný model s nižším výkonem. 0,75kW -25ccm. J.S. 
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 9.6.2006
Na stránkách www.jonsered.com jsem našel, jaké má vibrace, ale ne že má antivibrační systém. Odpovídalo by to, protože v katalogu Husqvarny i Jonseredu u těchto modelů není uvedeno, že mají antivibr. souhlasí to i podle uvedených... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 9.6.2006
MS 250,MS 290 má antivibr. a  FS 80/85, H 335 také, které mají a jsou nejdostupnější u těchto značek   -Jon. GC 2125 nemá. J.S.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 9.6.2006 Obsahuje fotku
Výběr bych provedl asi takto: 1) Obecně známá spolehlivost výrobku s dobrým technickým zázemím. 2) Kolik toho dostanu za vložené peníze tím mám na mysli jestli je výrobek technicky na výši, má dostatečný výkon, nízké vibrace a jeho provedení jej... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 9.6.2006
Ani ne je to v podstatě stejný model jako H325 24,5ccm, bez antivibr. Ve srovnání s MS 290 rozdíl  cca 5 ccm je u kubatury kolem 50 ccm znatelný spíš pro profesionála, ale v této tzn. 25 ccm - 30 ccm je to poznat dost.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika