Příspěvky uživatele - 1.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letosni zima - cibule a pocet suknic, 29.8.2012
měla jsem to samé - štuttgartskou - a nahá skoro
Jak skladovat kukurici?, 29.8.2012
na mražák
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 24.7.2012
tak to mi taky ve skleníku, obojí, po květáku jedou jak po uzeném, tak je likviduji ručně, nic jiného asi nezbývá, co? Petra S.
Proděravělé listy paprik na záhonu, 9.7.2012
Mám také housenky ve skleníku, dělají mi pěknou paseku na ředkvičkách, kedlubnách, květáku i na paprikách... Sbírám je ručně, ale nedá se dělat něco jiného ještě? Petra S.
Odolný škůdce na rajčatech, 26.6.2012
A právě jsem celý den hledala, co to může být, ale nikde nic, jen svilušky, molice atd... ale tohle jsem nenašla nikde, až tady a vypadají úplně stejně, hodím tady večer foto. Petra S.
Odolný škůdce na rajčatech, 26.6.2012
Protože mám ty samé mušky, vypadají úplně stejně, podle toho soudím, že mám to samé... Petra S.
Odolný škůdce na rajčatech, 25.6.2012
Mám úplně to samé, jedna rostlina mi pomalu hyne, na internetu celý den hledám, co to může být za škůdce a asi to bude opravdu smutnice. Měla jsem je i v substrátu, když jsem měla sazenice, jak jsem dala rajčata ven, tak jsem myslela, že se jich... celý příspěvek >
Molice, 25.6.2012
Děkuji za odpovědi, nakonec jsem jich tam neměla až tolik, stovky ne, spíš desítky, pár jsem zabila ručně a dočetla jsem se, že nemají rády vlhko, takže jsem nechala skleník zapařit a molice jsou pryč :) díky za rady petra S.
Molice, 8.6.2012
Nj, já mám skleník teprve druhým rokem, pořád se učím no :(nj většina okurek mi už odešla taky... Myslela jsem si, že to jsou jen nějaké mušky běžné, až jak jsem potřepala na těch kedlubnách, tak jsem si řekla, že asi něco není dobře :-/ tak děkuji... celý příspěvek >
Molice, 8.6.2012
jj, ještě mám, však proč bych nemohla? to je celoroční kedlubna... no některé už budu sklízet, ale ještě tam jsou některé maličké, tak děkuji za pomoc, zkusím to tak... u okurek se mi zastavil růst úplně, to je asi nejspíš těmi molicemi, že? Petra... celý příspěvek >
Namrzlá rajčata, 18.5.2012
Mě by spíš zajímalo, jak byl psaný odvar z cibulových slupek, jestli je to jen z těch vnějších slupek nebo ze všech suknic? Díky Petra S.
Mám dát papriky, rajčata ven?, 18.5.2012
Ze tří hrstí cibulových šlupek je tím myšleno suché šlupky jedna dvě vrstvy nebo celá cibule i vnitřek??? Prosím prosím moc o odpověď
Čočkofazle - jde přesadit?, 14.5.2012
Vždyť pro hrách je přeci taky nutná opora. Být Vámi, tak nepřesazuji, pouze bych přidala oporu, stačí dvě tyče a provázek.
Ačokča, 7.5.2012
děkuji.
Ačokča, 7.5.2012
Dobrý den, zasela jsem semínka ačokči a nechala si asi tři rostlinky, měli už i několik pravých lístků, rostlina cca 15 cm vysoká, asi před týdnem jsem je dala do skleníku, ale rostlinky jakoby začaly uvadat a úplně uschly (i když jsem je zalívala),... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika