Příspěvky uživatele - 1.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibišek, 20.9.2011
Dobrý den, před časem jsem dostala pokojový ibišek. Pořád nasazuje poupata, ale co mě zajímá je to, že mi ibišek pokaždé, když už začne poupě vykvétat, upadne a s ním zežloutnou tak dva listy. za týden je zase vše O.K. a týden mi zas poupata... celý příspěvek >
Celosia caracas, 20.9.2011
Děkuji za odpověď. Akorát mě překvapuje, že u každého listu mi roste nový květ, tzn. cca 200 květů... Petra S.
Yucca, 20.9.2011
Tohle mi yucca udělala taky, moc jsem zalívala... Teď zalívám tak dvakrát do měsíce a úplně jí to stačí a je spokojena. A taky je třeba, aby měla světlo. Petra S.
Celosia caracas, 19.9.2011
Dobrý den, dostala jsem květinu s názvem celosia caracas. Na internetu není nic o této rostlině jen, že je to jednoletka a že po odkvětu už nekvete... Mně však kvete pořád už měsíc a u každého listu se mi vytváří nové krásné květy -šišky. Znáte... celý příspěvek >
Moření česneku přípravkem Merpan, 19.9.2011
Sulka je pořád v prodeji a pořád se vyrábí!!! Petra S.
Lze pěstovat česnek na stejném místě?, 19.9.2011
To lze vyčíst všechno na internetu.
Kukuřice, 12.9.2011
Já měla asi 10 rostlin v řádku a asi 10 řádků... Kukuřic bylo hodně, akorát jak jsem psala, nasadila jsem dvě odrůdy, což asi nedělalo dobře, že z té jedné byly klasy poloviční. Loni jsem zkusila taky jen asi 10 nebo 15 rostlin ve dvou řadách a bylo... celý příspěvek >
Kukuřice, 7.9.2011
Super, krása, takové jsem měla jen ty supersladké, no zkusím příští rok se polepšit díky :) Petra S.
Kukuřice, 1.9.2011
Dobrý den, letos pěstuji podruhé kukuřice (poprvé však úspěšně), nasela jsem trochu supersladké kukuřice AGNES F1 - byla výborná, velká, slaďoučká. Vedle jsem nasela ADIKA F1 - bohužel byla o polovinu menší, sice stejně sladká, ale malá, některá... celý příspěvek >
Plesnivý česnek, 26.8.2011
Pokud budete česnek mrazit, hlavně ho nikdy nerozmrazujte!!! Ztratí sílu, chuť. Do jídla krájet přímo mražený! Petra S.
Máte už patizony a cukety na záhoně?, 5.8.2011
a prosím, co znamená, když mám dýni, jeden plod má v průměru asi 15 až 20 cm, ale ostatní plody začaly hnědnout a listy žloutnout. Poradíte mi prosím? Petra S.
Plisen rajcat?, 1.8.2011
Dobrý den, tak my máme plíseň poprvé na rajčatech. A to jsme nikdy ničím nestříkali! A teď poprvé za několik let. Jak ve skleníku, tak venku, a to za 2 dny!!! Před dvěma dny tam nic nebylo a za dva dny taková spoušť, snad se bude dát co zachránit... celý příspěvek >
Pleteni cesneku do copu, 1.8.2011
Také jsem nevěděla, jak plést do copu cibule, a tak jsem to zkusila jako věneček z pampelišek a vypadá to zavěšené moc hezké. Díky za radu Petra S.
Létající škůdce, 27.7.2011
Josefe, Vy jste génius!!! Je to skutečně páteříček žlutý!!! Kdybych Vás znala, už máte u mě minimálně jedno pivo!!! Mockrát Vám děkuji za odhalení. Opravdu moc. Petra S.
Létající škůdce, 26.7.2011
Děkuji. Nejspíš to bude tedy bázlivec. Přitom mi to přijde nereálné vzhledem k tomu, že osivo bylo mořeno (SEMO) a navíc je všude psané, že pokud se střídají kultury plodin, tak že by se bázlivci objevit neměli. Nejsou prý ani žádné chemické postřiky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika