Příspěvky uživatele - 50.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychlokurz zahradničení, 18.10.2007
Pro paní Danielu: Samozřejmě se ráda pochlubím obrázky, když už mě ty kytičky tak hezky kvetou. Obrázky jsem chtěla také inspirovat. Pro paní z úvodu: Chcete konkrétně poradit? Kupte si na jaře semínka letniček co se Vám líbí, vysejte je podle... celý příspěvek >
Pěstování melounů v Praze, 15.10.2007
Dobrý den. Ráda bych věděla jaká semínka melounů (druh) používá pan Novotný, že je má tak krásné. Jsou to obyčejná semínka z hypermarketu nebo ze zahradnictví a nebo si je nechává z vyzrálých plodů. Za radu předem děkuji.
Rychlokurz zahradničení, 15.10.2007 Obsahuje fotku
Koukám že moc lidí neradí. Já osobně jsem se před 6 lety také dostala na zahradu asi jako vy. Teť pěstuji zeleninu tu které se zde daří (papriky, rajčata - i když časem chytí plíseň protože postřik nepoužívám - mrkev, zelí, květák, okurky) vše v míře... celý příspěvek >
Mini slunecnice - zakroucene listky, 3.10.2007
Jestli jsou to opravdu mšice tak lehce něco seženete v hypermarketech či zahradnictví, ale spíše se domnívám že vám je napadli svilušky stejně jako mě.Jsou to drobní pavoučci sotva viditelní okem, dělají pavučinky na spodní straně listu. Na to... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - jak na zimu v květináči?, 9.8.2007
Měla jsem kanadskou boruvku 5 let v květináči (nyni je v zemi). První rok jsem ji dala do tmavého sklepa a další zimy jsem ji nechala venku i s květináčem. Jednou dokonce v zimě pršelo a hned mrzlo a v květináči stál led , to už jsem se s ní... celý příspěvek >
milionbels, 9.8.2007
Prodávat semínka jsem nikdy neviděla, ale dají se namnožit řízky. Uštípnu, dám do vody a čekám až zakoření (jaro, podzim).
Svilušky - je vše ztraceno?, 8.8.2007
Já stříkám postřikem OMITE a jsem spokojená. musí se několikrát zasebou protože nehubí všechna vývojová stádia, ale většinu kytek jsem zachránila. Asi po měsíci je mám zase na kytkách tak znova stříkám.
cyklus Sametky, 8.8.2007
Bohužel mám stejný problém. Mám 2 malé kluky a na zahradě jsou víc než doma. V lékarně prodávají Difusil H ten je na lidi a opravdu zabírá jen neni určen ke každodenímu použití. Takže stříkám jim ponožky a tepláky a docela to zabírá. Problém je že to... celý příspěvek >
svilušky pod kůží?, 8.8.2007
Bohužel mám stejný problém. Mám 2 malé kluky a na zahradě jsou víc než doma. V lékarně prodávají Difusil H ten je na lidi a opravdu zabírá jen neni určen ke každodenímu použití. Takže stříkám jim ponožky a tepláky a docela to zabírá. Problém je že to... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 2.8.2007
Jen mohu potvrdit, že sekání nezabírá. Máme trávník jak na golf a jsme všichni pokousaní. Docela pomáhá postříkat se difusilem H je na člověka a dá se koupit v lékárně, ale nemůžu ho porád stříkat po dětech které jsou celý den na zahradě.Ještě jsem... celý příspěvek >
Canna - indická, 31.7.2007
Taky máme cannu je to strašně veliká kytka, nevim jestli indická - má zelené listy a krásně červeně kvete. Loni nám roztrhala květináč a letos nám ho taky začala trhat (dělali se na něm boule) tak jsme ji asi před týdnem zasadily přímo do země.... celý příspěvek >
Begonie, 31.7.2007
Prosím o radu. Vzrostlé begonie mě začali uhnívat v místě mezi hlízou a stonkem. Zbytek stonku a listy jsou krásně zelené do té doby než to asi 1cm od hlízy uplně uhnije. Hlíza přitom vypadá dobře nehnije dokonce raší nové pupeny. Stalo se mi to u 3... celý příspěvek >
Macešky, 19.7.2007
Já macešky rozsázim do kelímků od jogurtu a na zimu, když začne mrznout je přihrnu listím. Brzo na jaře tak v březnu je přemístim do skleníku, abych je urychlila. Pěkné rostlinky pak přesadim do hezkých květináčů.
Balzamína - kroucení listů, 18.7.2007
Prosím o radu, pěstuji plnokvěté balzamíny. Nedávno byli napadené sviluškou-použila jsem postřik Omite i několikrát, ale některé mají skroucené listy. Je to po sviluškách nebo jim něco chybí?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika