Příspěvky uživatele - 89.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezin s primesi bio, 25.4.2018
Jste na omylu..nemusí tam být  -Verva 100 nemá biosložku pouze aditiva. 
Olej motor Honda, 25.4.2018
viz. manuál..SG opravdu asi ne.  Recommended Oil Use 4-stroke motor oil that meets or exceeds the requirements for API service category SJ or later. Always check the API service label on the oil container to be sure it includes the letters... celý příspěvek >
Snížení hluku kosačky, 21.4.2018
U nás v ČR je tak zvaný noční klid viz. : Časové rozmezí nočního klidu je definováno v zákoně č. 258/2000 Sb., zákon o ochraně veřejného zdraví, kde se noční dobou rozumí doba od 22.00 hodin do 6.00 hodin a svátkách a víkendech 22.00 hodin do... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 16.4.2018
Jo a ještě jsem zapomněl..není třeba likvidovat trávu. Mám plochu cca 1500m2 a byla by toho pěkná hromada. Nevím co děláte s trávou z plochy 2800 m2.?
Sekacka pro 63 letou matku, 16.4.2018
Mulčování na takovou plochu je řešení..Já jsem kdysi koupil starou stigu MulticlipPro s motorem Honda - lehké starování. Ta sekačka má už opracováno mraky hodin (cca18 roků) a furt jede. Má náhon na přední kola. Když člověk nestíhá rychlosti stačí... celý příspěvek >
Zkusenosti s BDR-620 Lucina MaX + VM-580 pro mulcovani neudrzovaneho pozemku s vyssi travou, 27.1.2018
7000 m2 je docela velká porce..2-3 x do roka se kosí tráva na seno a to už je docela vysoká. Neumím si to představit s tím strojem udržovat takovou plochu. 
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 12.5.2017
Koukněte se na bazoš..zadejte honda gcv..jsou tam bubnové sekačky ve Vaši cenové relaci. Koupil jsem takto několik strojů 2x sekačka stiga, elektrická pila apod..a musím říct, že to byl vždy dobrý kup. Lidi prodávají z různých důvodů třeba i zánovní... celý příspěvek >
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 3.5.2017
Nesmysly??? Není tak těžké si to ověřit Benzínová sekačka solo by AL-KO 5375 VS Alu
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 30.4.2017
Protože může třeba přes tu zimu zatuhnout v otevřené poloze viz. problém výše. 
Kde koupit rotační nůž do sekačky?, 15.6.2016
No s tím Mountfieldem to až tak pravda nemusí být..teď mají tu jejich akci a tam se dá koupit za dobrou cenu. Když srovnám ceny nožů v eshopech M a Werco, žádný rozdíl tam nevidím 
Benz. sekačka motor Honda či Briggs & Stratton?, 1.5.2016
Ptal jsem se jen tak mimochodem na nové BS motory technika v servise..nevím co je na tom pravda, ale oproti starším je na nich prý šetřeno materiálem..prý pokud chytím nožem kořen, neskončí to ohlou hřídeli, ale praskne celý blok. Jiný prodejce si... celý příspěvek >
Stiga Turbo Pro 55 nebo Turbo Power 53?, 2.7.2015
Stigu Pro 55 jsem měl taky v hledáčku..ale je dost drahá... Power 53 má starší motor - SV..má menší výkon oproti motorům DOV a plastové kolečka..teď jsem do výběru zahrnul ještě hliníkové modely od DOLMAR..zkus se podívat na jejich stránky..dolmar.cz... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 18.9.2014
Když srovnám motor Honda GCV 190 a BS 850 volil bych radši ten briggs. Oba tyto motory mají stejný objem tj. 190 a BS má o chlup větší kroutící moment. Ale hlavně motor GCV 190 Honda je samotnou Hondou označen jako hobby. Profi motor má označení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika