Příspěvky uživatele - 89.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 6100 po zahřátí chcípá, 29.11.2020
Když to chcipne, hází to jiskru? Začal bych tím, ze bych zkusil novou svíčku. Pak fajfku. A pokud by to Furt chcipalo tak zapalování. Mám stihl a právě to elektronické zapalování po zahřátí mi dělalo před časem podobnou neplechu.  Jestli mate... celý příspěvek >
Sekacka na 2000+m, Stiga vs Husvarna, 20.11.2020
A v čem to je teda lepší? To nějak nechápu. Pořad mi uniká jakou to muže mít výhodu oproti benzinovým. 
Rada s opravou křovinořezu Oleo-Mac T740, 11.11.2020
Pozor... Verva v březnu letošního roku prošla vylepšením. Okamžitě to mé auto poznalo a dalo najevo projevem motoru. Tzv. cvrlikanim ventilu. Má předepsanou 98.  Ja jsem s Vervou skončil.
Motor Jikov, 17.10.2020
Já za několik let vyměnil všechno co se kdy k tomu motoru psalo, ze to tím muže být.  Nakonec to byla malá kulička smetí která se pohybovala v trubičce u kohoutu. Bez zátěže benzin tekl, v otáčkách se to přicpalo. Vydrželo to jet přesně jedno... celý příspěvek >
Benzínová sekačka Dolmar 5165 pro větší zahradu?, 5.9.2020
Pokud jde o mulcovani, pak doporučuji stiga multiclip-pro-53-svx. Je to moje nejoblíbenější sekacka. 
Co jen s tím benzínem může být - dvoutakty, 23.4.2020
A hoří to? 
Benzínvá sekačka s větším záběrem, 9.4.2020
O sytiči kolega nepsal. Měl na mysli systém který umožní to, ze motory Honda se výrazněji lehceji (menší silou) startují než motory jiných značek třeba B/S. Mám oba doma, vím o čem mluvím. 
Benzínvá sekačka s větším záběrem, 8.4.2020
Já nedám dopustit na Stiga multiclip pro. Kupoval jsem ji z druhé ruky spis jen tak ze zvědavosti. Musí mít odpracovaných cca 20 let. A furt seče..Nová je mimo Váš rozpočet a taky je potřeba zvážit to ze nemá koš, ale zase dobře mulcuje. Tak jen... celý příspěvek >
Je tato kosacka nebezpecna?, 13.2.2020
Motory briggs točí v pohodě 3600 otáček. Ze je nařízené v EU otáčky u sekáček snížit na 2900 ot/ min je z důvodu emisi.  Je to takto od nějakého roku a třeba ve vámi udávané roku výroby to ještě neplatilo a proto jsou otáčky 3500.   O... celý příspěvek >
Stihl 011AVEQ, 28.12.2019
Záleží na tom, co jste do toho lil. Pokud nějaký bio olej, může to být zalepené pořádně. Zkusil bych vylít zbytek oleje co tam máte. Nalít nový minerální a říznout to benzínem, tak aby směs byla dost řídká. Vyzkoušet, pokud nepomůže hned nechat při... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 2.11.2019
No jestli to nebude tím, ze se fiskars vyrábí v Polsku. Fiskars už není to co býval... bohužel. 
Olej do staršího Briggs Stratton, 21.10.2018
Olej nevím, ale myslím, že v chladných dnech stačí nechat po nastartování chvíli běžet aby se motor trochu prohřál a pak už to pojede. 
Tříkolové sekačky Hecht - máte zkušenosti?, 25.5.2018
Mám doma sekačku 4 kolovou s náhonem na přední kola - a musím říct oproti klasice je mnohem více obratnější. Není potřeba vypínat pojezd stačí přizvednout a zatočit namístě třeba o 180*  Ideálně si to někde vyzkoušet. 
Sekačka bez koše, 5.5.2018
Mám zahradu - sad kde takto seču trávu i listí - bez koše celoročně. Ale mám na to speciální sekačku bez koše :-)   Nebo jsou k sekačkám dodávny tzv. mulčovací klíny, ale už to není ono.  I u té vaší se posekaná tráva v sezóně... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 1.5.2018
Trošku mimo konkrétní téma, přesto k olejům STIHL. Mám návod k motorvé pile kde se píše: Směšovací poměr u oleje STIHL 1:50 u ostatních značkových olejů pro dvoudobé morory s klasifikací API TC 1:25.. Je to jenom marketing nebo v čem je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika