Příspěvky uživatele - 20.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočka na zahradě, 15.7.2013
Mám zahradu sousedící s polem. Je-li osazeno obilím, na podzim při orbě se zvedne šedá vlna a hurá do zahrad. Mám kastrovaného kocoura, očkovaného atd, sousedi ho zatím snáší. 3- 4 ulovené myši denně odklízím ze dvorku. Měním je s ním za kočičí... celý příspěvek >
Jak z odkopku vypěstovat strom, 9.7.2013
Mám v okolí vyhlédnuty odkopky   -pravé švestky (mateční strom původem odkopek ze Šumavy), odkopky se už na úrovni zeminy větví na keř, a  -odkopky višně, některé už měly první plody stejné jako mateční strom, bohužel, než jsem... celý příspěvek >
Jak se pozná nedostatek železa - chloróza, popř. jaký existuje přípravek - hnojivo?, 25.6.2013
Loni jsem stříkal révu wuxalem. Když jsem šel okolo borůvek, tak jsem na ně jen tak trochu cáknul, ať se mají taky dobře. Poté jsem zalapal po dechu, neboť mi došlo, že mám wuxal - kalcium. Letos mám nádherně žluté listy, "chloróza" jak z... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 12.6.2013
Můžete o Vašem boji s mravenci uvést více podrobností?
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013
Rajčata sázím hluboko, koukají jen špičky. Kůly zatím nedám. Na víkend připravím kyblíky, gbelíky plechovky a na noc je přikryju. Pokud nebude výrazně méně než ta 0, tak je to ochrání. Mám jen 15 sazenic.
Jaký postřikovač?, 6.5.2013
Můžete dát tip na postřikovač pro zahrádkáře (okolo 5l) s kterým jste spokojeni? S trochu delším nástavcem než 50 cm. Nedávno jsem zde četl o potřebě použít jemnou trysku. Dá se vůbec náhradní tryska, nebo dokonce trysky s různou dírkou,... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 3.5.2013
Nemám problém s konzumací svých rajčat, která před příchodem vlhkého počasí 2x preventivně stříknu proti plísni. Dodržuji koncentraci a ochranou lhůtu. Někde jsem četl radu ohledně likvidace mšic pomocí přírodních výluhů. Jako jedna z možností... celý příspěvek >
Duo švestka od Bakker, 16.4.2013
V minulém tisíceletí jsem objevil keř s červenými plody, Chutnaly jako višně. Údalně to byla jakási sorta višně?? Byl nějaký ten rok starý, výška do pasu. Dokážu si ho představit v květináči. Ale co to přesně bylo... To je otázka pro zkušenější.... celý příspěvek >
Zahnův řez a broskvoň, 8.4.2013
Lze použít Zahnův řez i na broskvoni? Větve půměru 2-5 cm. Díky za rady.P.
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 28.3.2013
Mají rajčata ráda půdu kyselou nebo zásaditou?  Mám kompost převážně z trávy, předpokládám že bude kyselý. Je k něčemu zapravení vápna (prastaré přemrznuté rozpadlé hašené vápno) nebo vápníku (dolomitický vápenec) na... celý příspěvek >
Kdy zasít semena?, 1.2.2013
Tak jsem kouknul na toho krále rajčat. V 90.tých letech jsem viděl v Řecku, tuším v okolí staré Sparty pole s rajčaty pěstovanými jako brambory v řádcích. Ale neválela se po zemi jako na videu v odkaze.Byl to docela kompaktní keř, nad kolena. Zralá... celý příspěvek >
Sova loví kočku?, 16.1.2013
V blízkosti lidských sídlišť se silně rozmnožily kuny. Kotě proti nim nemá šanci. To by mohla být příčina úbytku koček.
Spartan, 2.1.2013
Spartana jsem vykopal kvůli chuti. Ta fádní až nepříjemně sladká chuť bez přítomnosti kyselin mi opravdu nechutnala.
Česnek - moření, 22.11.2012
Sulku už neseženu. Můžu použít třeba Sulikol, je to taky síra, v koncentraci 5 procent?
Choroba plodů odrůdy Jonathan, 19.11.2012 Obsahuje fotku
Při plné zralosti plodů se objevuje uvnitř plodů "něco jako křenčení".    Skladováním se napadení velice rychle zhoršuje. 3/4 úrody je během několika dnů až týdnů na vyhození. Tato choroba postihuje především velké, krásně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika