Příspěvky uživatele - 1.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boj s plevelem ve svahu, 18.6.2012
Dobrý den, na zahradě mám strmý svah k cestě dlouhý 10 m a široký 2 m. Pod ním je nasazený přísavník, aby se pnul směrem nahoru k plotu. Několikrát do roka mi hodně prorůstá plevelem. Chtěla bych poradit, jak se instaluje fólie proti pleveli, kde... celý příspěvek >
Trvalky na suche misto, 13.6.2012
Také mám zahradu na venkově, jižní strana a nekvalitní suchá půda. Daří se tam: levanduli, saturejce, šalvějím, mátě, měsíčkům, dobromysli, tymiánu, heřmánku a dalším bylinám. Levandule je krásná po celý rok. Co takhle pěstovat více druhů a... celý příspěvek >
Kdo určí názvy rostlin?, 11.6.2012 Obsahuje fotku
Prozradí mi někdo název této rostliny? Děkuji.
Poraďte prosím jehličnaté a listnaté trvalky do stínu, max. výšky 50 cm, 5.6.2012
tlustonitník klasnatý, zběhovec plazivý, dlužicha, bergénie, zvěšinec bledý, bohyška, vrbina... Rozhodně bych ten malý prostůrek nepřelácala a vysadila jen jeden max.dva druhy rostlin. Lucie
Kdo určí názvy rostlin?, 31.5.2012
Děkuji pane Jančo.
Kdo určí názvy rostlin?, 31.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, první rostlinu jsem našla v řece a má drobné bílé květy. Předem děkuji za odpověď.
Olše lepkavá - malé tečky, 21.5.2012
Dobrý den, máme posezení pod olší a v tomto období z ní padá sladká lepkavá tekutina, malé bílé tečky. Ví o tom někdo více? Děkuji, Lucie
Jaká je to rostlina?, 9.3.2012
Obrázek jsem pořídila z internetového vysílání pořadu Zahrada je hra, díl nejkrásnější zahrady v Česku.
Jaká je to rostlina?, 9.3.2012
Vypadá nádherně. Nevěděla jsem, že dorůstá do takové výšky. Děkuji za odpověď.
Jaká je to rostlina?, 9.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, omlouvám se za velmi špatnou kvalitu fotografie. Zajímalo by mě, jak se jmenuje vysoká rostlina, kterou má za zády paní na obrázku. Může to být sadec nachový? Děkuji.
Které rostliny mají rády jílovitou půdu?, 6.3.2012
Dobrý den, na zahradě mám jílovitou půdu a nechtěla bych s ní nic dělat. Jakým rostlinám (dřeviny, jehličnany..) se bude v takovéto půdě dařit? Děkuji za rady.
Obarvené vřesy, 6.3.2012
Děkuji za radu, pane Josefe. Udělám, jak jste napsal. T.
Obarvené vřesy, 5.3.2012
Dobrý den, manžel mi koupil vřesy, které byly pro docílení líbivosti nastříkané barvami. Poradíte mi, prosím, jak se této barvy zbavit? Mám je na jaře přesadit a ostříhat? Mohu je přesadit už nyní? Děkuji, T.
Sazenice okurek - vyhodit?, 23.2.2012
Takže je nechám v teple. Snad to vyjde.Děkuji za radu.
Sazenice okurek - vyhodit?, 23.2.2012
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Začátkem února jsem nasela okurky FORMULE F1. Teď již mají 20 cm. Zkušená zahradnice mi řekla, že je můžu vyhodit, když už je mám tak velké. To je mi ale samozřejmě líto. Napadlo mě, jestli bych je mohla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika