Příspěvky uživatele - 160.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 26.12.2010
Mám ji rok a bez nejmenších problémů.Mám menší servis na pily a křovináky tak se bruska nezastaví.Ve STIHL servise jí mají taky a říkají 1+!
Stil, Husqvrna, 7.12.2010
Občas se mi v dílně objeví lidi s FAKE pilama a pomalu brečí co to koupily.Pily většinou fungují.Ale stále se něco opravuje, utahuje a různě vylepšuje... No a pak když se to pomalu sečte (čas, práce) tak zjistí že cenově se blíží k opravdové pile...
Stil, Husqvrna, 7.12.2010
Nevím co na to říct, koupit FAKE a podporovat lumpy, a pak tady hledat rady.Uvědomte si že kvalita něco stojí.Nůž na maso si taky raději koupíte kvalitní a né nějaký bláto od podomních prodejců...
Je to páčka sytiče?, 19.11.2010
Ne, je to sytič!!! A pila je pěknej šmejd.
V létě se neudí?, 16.11.2010
Můj soused (nebožtík) udil celý rok.Ale neudil když bylo sluníčko.Protože má komín špatný tah.A měl pravdu...
Skvrna od oleje, 12.11.2010
Já používám ARVU.
Jak odpudit strakapouda?, 11.8.2010
Po 8 letech objevil strakapoud moji zateplenou fasádu.Zatím 3díry o průměru10cm.Jak na něj?Nebo to bude boj s větrnými mlýny?
Zbavení se pampelišky, 9.8.2010
Mě se osvědčil (99%úspěšnost) Mustang.Používají ho zemědělci (1l- 1000,-kč)
Likvidace trávy kolem stromků, 13.7.2010
Roundup.
Křovinořez HQ 335 RX, 7.6.2010
V pohodě.
Angrešt Hinonmaki Rot, 30.5.2010
Potřebuji poradit, stříhají se nové výhonky na angreštu?Roste to hodně rychle a pomalu to láme stromek.Díky za rady
Hlína z rybníka, 17.5.2010
U nás V Duchcově v loni bagrovali chovný rybník.Seškrábli bahno jestli se nepletu až o 1metr a vše se vyváželo na skládku na šachtu.Na můj dotaz co s tím dále mi bylo řečeno že je v tom spousta těžkých kovů a že je to k ničemu.Celá akce stála okolo... celý příspěvek >
Využití benzinu Speciál 91, 26.4.2010
Já dělám totéž
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.4.2010
Je vodou ředitelná a má i UV filtr, a hlavně nedělá fleky jako voskové napouštědla(horký kafe, mokré skleničky)
Využití kmenového dřeva, 26.4.2010
Pažby se dělali z ořechu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika