Příspěvky uživatele - 160.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rentgen, 10.10.2011
RTG se dělají u kyčlí. A jinak jsou na to odborné stránky, chov. stanice a internet.
Andulka útočí na novou, 8.10.2011
Jestli náhodou nemáte dva samečky.Ty se pak perou
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
Tyto řetězy jsme na man.skladě fasovali ještě v roce 91 + české pilníky.Jediné co mě vrtalo hlavou bylo to že omezovák byl tvrdší než zub.MS Jeníkov
Měrka omezovacích patek Oregon, 2.10.2011
Měrku opřete o zub.
Kdo mi zabíjí slepice?, 7.9.2011
Proti dravcúm se dříve na plot věšeli barevné skleněné koule.Teď je prodávají vietnamci za pár korun.Koule vypadají jako velké vánoční ozdoby.
Uši nestojí, 13.8.2011
Ohledně uší jsem psal o pár řádků výš.A nikde nepíšu jaké granule a kde se mají kupovat.Psal jsem jenom o kvalitě.Uši hlavně u něm.ov. mají tendenci padat až do přezubení.Jsou ale lidé kteří chtějí aby uši stály ihned a cpou štěnatům různé roborany,... celý příspěvek >
Uši nestojí, 12.8.2011
Určite ne granule z hypermarketu.Kupovat granule bez úmělých barviv, soji,kostní moučky atd.Dobrý chovatel nebo prodejce Vám poradí.Já krmím HAPPY DOG a naprostá spokojenost.Chovám bullteriery (4) jednoho bullmastifa, jednoho maltézáka a... celý příspěvek >
Uši nestojí, 11.8.2011
Krmte kvalitníma granulema a na rady kuřecí krky a rozbité skořápky se vykašlete.A když se uši postaví tak při přezubování mezi 5-7měsícem budou občas padat.Pokud se to nezlepší pak se uši vyvazují do kornourtku.A jěště jedna rada, na co vařit krky,... celý příspěvek >
Zavlažování távníku, 19.5.2011
Vždy navečer.
Formy na výrobu zámkové dlažby, 25.2.2011
Soused šetřílek si dělal zámkovou dlažbu doma vždy po práci.Dělal 70m.2roky to kuchtil míchačka jela jako o život.No a ještě není konec zimy a už zametá... A to měl od výrobce forem přesný návod a postup.
Sněžná plíseň - dá se teď něco dělat?, 18.1.2011
Mě se taky objevila plíseň v loni na dosetém místě (po vykopání stromků) Tak jsem ji jenom shrabal vert.hráběma.A budu čekat na jaro.Teď nemá moc velký smysl něco dělat.
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 17.1.2011
V Jysku jsem kupoval předloni ve výprodeji dvě křesílka z teaku.Mám je venku, za tu dobu 1x ošetřené a jsou super.Původně stály 1999,- a v akci 699,-kč.Dotěď se bouchám do hlavy že jsem nekoupil i stůl (1500,-).Mimochodem velmi masivní.
Topení do boudy, 30.12.2010
Mám bullterriery a jednoho bullmastifa celoročně venku.Pokud klesnou teploty pod nulu tak vystelu boudy (zateplené) buď slámou nebo papírovými proužky od skartovačky.
Záhadný elektrický přístroj, 30.12.2010
Na co vyhazovat?Není to nabíječka ale měřák.Pokud Vám to k ničemu není, prodejte to. Každá koruna dobrá.A ještě někomu uděláte radost
Kde sehnat pražce, 30.12.2010
A v létě ten smrádek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika