Příspěvky uživatele - 200.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 27.5.2010
Nechci Vám kazit náladu a optimismus, ale přečtěte si dnes na netu, jak se k počasí staví meteorologové díky výbuchu sopka na Islandu. Mě dokonale otrávili, protože jsem úplně ve stejné situaci jako všichni zde na diskusi. Tak hlavně ať se jim to... celý příspěvek >
Okurky - padání klíčních rostlin, 24.5.2010
Mně takto odešly sazenice cuket a to již z druhého výsevu-ještě nikdy se to s cuketami nestalo. Růže žlutá pnocí mi letech taky odešla. Zjara to vypadalo, že je v pohodě a nejednou šlus. M.R.
Nekvetou nějak brzy?, 18.5.2010
Dobrý večer Berto, je to zajímavé. Vy jste alespoň ze Šumavy a té se chladnější klima přisuzuje, ale jak víte, máme chalupu před Českým středohořím a pouze 260m n.m. a i tak... tulipány mi ještě kvetou, kvete šeřík a kdouloň, jo a srdcovka. orlíčky... celý příspěvek >
Nekvetou nějak brzy?, 18.5.2010
To jí tam přitápíte, ne? :-)) Takovou ji hned tak mít nebudu. M.R.
Rajče tyčkové stupické polní ranné, 12.5.2010
Stupické, Start a Tornáda jsem ven vysadila minulou neděli. M.R.
Postřik proti pilatce, 4.5.2010
Používám-a docela úspěšně-právě Calypso. Ani na lepové desky ani na přirozené predátory nespoléhám, nemusím mít "maso" za každou cenu i k ovoci-i když proti gustu, žádný dišputát. M.R.
Vydatná lokální líheň klíšťat, 30.3.2010
Tak už jsou zase tady. Je zvláštní, že před 3 týdny byl ještě sníh a vůbec nevadila docela poměrně vydatná a dlouhá zima, aby trošku ta otravná klíšťata vymizela. Nečekala jsem je vůbec tak brzo, tráva začíná na chalupě teprve rašit. Pravda je, že v... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 11.3.2010
Kéž by bylo. U nás byli špačci o 14 dříve, "řvali" jak diví na ořešáku a po týdnu-min. týden-připadlo dalších 15cm sněhu a je "po ptákách"-jaro se leklo. Jediná sněženka, která se vydrala z pod sněhu, je zase pěkně přikrytá. Už je... celý příspěvek >
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 2.3.2010
Spoustu roků používáme roxory k rajčatům 150-180 cm nad zemí. Některý podzim je poměrně teplo a rostliny likvidujeme až třeba koncem října, takže slušně narostou, pokud něco nedozraje, tak poslední patro. M.R.
Odrůdy paprik, 19.2.2010
Citrinu jsem kupovala minulý týden v H-chu. M.R.
Okousané jabloně, 19.2.2010
Taky bych to udělala hned, pouze stačí dobře začistit poškozená místa a zatřít. Navíc stromový balzám se prodává v dvojím provedení-použijte zimní úplně v pohodě. Stalo se mi to před pár roky s mladou hrušní. Po ošetření balzámem se sice trochu... celý příspěvek >
Postřik proti kadeřavosti, 19.2.2010
Tady-Praha-zatím neprší. K večeru se přemisťuju na pár dnů na sever Čech, počítám, že tam bude podobně a k postřiku dojde. M.R.
Postřik proti kadeřavosti, 19.2.2010
Teď jsem četla na netu, že se po dlouhé době dočkáme teplejšího víkendu. Déšť a mrholení by nebylo ideální, ale věřím, že zase se to bude týkat jednotlivých lokalit různě. Tak podobně jako pan Mirek se chystám na postřik broskvoní a nektarinky... celý příspěvek >
Kaktusy do skalky - rod Opuntia, 3.2.2010
Loni je nabízel Sieberz, zkušenost s nimi nemám. M.R.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 3.2.2010
V Praze je dnes "blaze". Pod peřinou jsem od sedmi poslouchala Impuls, jak je všude sněhu, vítr, jazyky, závěje... tady trošku pršelo, přešlo to do sněhu s deštěm, pak pár vloček a svítí nádherně sluníčko. Nemůžu se ho nabažit. Kéž by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika