Příspěvky uživatele - 26.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání konců větví u merunky, 7.9.2009
Já mam merunky v jilovite půde a dole je ta červenice jilu a kamení a nikdy jsem merunku nepostříkal žadným postřikem a pohnojil jsem ji když jsem sazel stromek tak do jamy jsem dal kravský hnuj jinak ničim jsem nehnojil.A plodila celych 23 roku a... celý příspěvek >
Nevím si rady s meruňkou, 7.9.2009
Ale kolem kmenu ma merunka malo aktivnich kořenu tak si myslím že to mulčovani je zbytečné protože může popálit kmen.A zálivka takto stareho stromu chce zalivat větší plochu nebot u kmenu to nemá moc cenu nebot kořeny už jsou aspon 2-3 metry od... celý příspěvek >
Prasknutý kmen meruňky, 7.9.2009
Bergeron skusím.A co odrůda Kráska jaké máte zkušenosti.Díky.Lada
Nevím si rady s meruňkou, 7.9.2009
Ja ti mužu Ti říct z vlastní zkušenosti.Ted jsem porazil merunku 23 roků starou.A když jsem ji sázel tak jsem ji dal hnůj do jamy jinak za celou dobu jsem ji ničím nehnojil.Ještě mám 15letou té jsem taky dal hnůj na začátku a pak nic.A celou dobu... celý příspěvek >
Prasknutý kmen meruňky, 6.9.2009
Harcot, Karola, Veecot, Goldrych a Bergeron i Velkopavlovická.To jsou odrudy ktery u nás mají.Tak potřebuji poradit kterou.Všichni jsou roubované na švestce.Tak by měli byt odolnější vůči nemocem nebo ne.Chtěli by jsme pozdní odrudu a poloranou... celý příspěvek >
Prasknutý kmen meruňky, 6.9.2009
Ještě jsem zapoměl do předchozího příspěvku napsat jaky odrudy u nás mají Harcot, Karola, Veecot, Goldrich, Velkopavlovicka a Bergeron ty všechny jsou roubované na švestce.Tak kterou odrudu múžete mě poradit.Já myslel bergeron pozdní ale ted už nevím... celý příspěvek >
Prasknutý kmen meruňky, 6.9.2009
Ja měl doma velkopavlovickou a ted po 23 letech jsem ji musel porazit ale byl jsem sní spokojený.Akorát v květnu když kvetla a přišel mrazík tak potom květy opadaly tak mě ted poradili bergeron.Ještě mám karolu a ta je asi 15 roků větve udělal jsem... celý příspěvek >
Prasknutý kmen meruňky, 5.9.2009
Ja bych chtěl merunku Bergeron je odolnější vúči mrazu.A ještě jeden dotaz.Starou asi 15 roku merunku Karola jsem celou seřezal asi na 180cm a ted už má spoustů novych větví asi 80cm kdy ji mám proříznout až příští léto.Díky
Sazenice melounu vodního, 19.8.2009
dobry den prosim o radu kdy dozravaj a jak poznam že jsou melouny zrali, bojim se abych je neutrch moc brzo
Mšice a mušky na mátě peprné, 9.8.2009
Ahoj i já pěstuji mátu, ale veňku. A mám na ní modro-zelené brouky a mátu strašně okusují. Co s nima? A co to je za brouky?
Hnijuce plody marhul, 20.7.2009
Před květem a po odkvětu stříkat proti monohniloze, plody potom opět hnijí ne nemocí ale jsou napíchány hmyzem, nasadte pod ně konopí a máte pokoj!!! už na ně nic nevleze
Pochlubte se svojí zahrádkou, 13.4.2009
Dobrý den, Vaše zahrada je nádherná, o to více, že jste si ji vytvořili sami. Nás to čeká letos. Máme postavený dům a 1000 m pozemek, s bohužel ne moc pěkným výhledem v zástavbě. Rozhodně mě to ale chytlo a chystám se osázet zahradu podle našich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika