Příspěvky uživatele - 26.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První klobásky, 11.1.2010
S teplotou to může být i trochu jinak. Čidlo mám umístěné cca. ve 3/4 nách víšky udírny, a dovnitř zasahuje tak 5 - 6cm, nikdy jsem ho nijak nekalibroval. Jeto ten klasický volant, co se dával do úst. topení. Myslím, že jádro pudla je přeci jen ten... celý příspěvek >
První klobásky, 11.1.2010
Vada by neměla být v teplotě,  míchání,  ani v nožích. Vše jsem zpracovával venku, při tepolotě -2 až +2, ruce jak rampouch, nůž čerstvě nabroušemý, a šajba čerstvě vyrobená v profesionální nářadoně. Prát s ledovou vodou jsem míchal ručně,... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 11.1.2010
Moc pěkná, je vidět, žeje dělaná s láskou k věci a řemeslu.
Kutr nebo kuchyňský robot na výrobu klobás?, 11.1.2010
I když je to od tématu, ja píše kolega níž, tak se musím připojit. Ano stalo se mi, teď u prvíních klobás nabíjených přes mašinku - mozajka nikde.
První klobásky, 11.1.2010
Ahoj uzenáři! Před vánocemi jsem zde vyhjedával rady a rozumy o klobáskách, a slíbil, že dám vědět jak jsem dopadnul. Takže: recept který jsem si vybral, a stejně trošku poupravil (je jich taková spousta a mnohdy si odporují i v dosti zásadních... celý příspěvek >
Domácí klobásy, 6.12.2009
...to o zelených skvrnách od česneku jsem se dočetl až tady, u slovenského přispívatele. Do hnětení prátu hodlám přisypávat drcený led. Děkuji za odpověď. Jak klobásy dopadnou, budu referovat. To bude ale nejdříve za týden. maso chci nechat opravdu... celý příspěvek >
Domácí klobásy, 6.12.2009
Ahoj uzenáři. Minulý týden v sobotu jsem porazil tučného berana. Rád bych si vyrobyl pár klobás. Receptů a návodů je zde nepřeberné množství, ale občas se i dost diametrálně odlišují. Dělám klobásy poprvé, udil jsem do teď jen ryby, a pár kuřat. Jak... celý příspěvek >
Převodovka ke grilu, 22.11.2009
Zdravím všechny, mám jede skvělý tip na zpomalení motorku od stěračů a to naviják na ryby v obráceném pořadí, to znamená tam kde je vyůstění kličky bude opekací jehla!
Drevo na údenie, 22.11.2009
Zdravím všechny a hned přejdu k věci : Zásada číslo 1. --- ať už se jedná o jakékoliv dřevo vždy bez kůry!!! Zásada číslo 2. --- kolik lidí tolik chutí, zásadně jen listnaté stromy a to všechny mimo akátu a morušovníku, nebudu tu vysvětlovat proč,... celý příspěvek >
Střih letošní meruňky, 25.9.2009
Ted už bych nestříhal až na jaře
Výběr odrůdy, 16.9.2009
Můžete mě někdo říct jáky jsou tyto dvě odrůdy mají byt rezistentní vůči šárce.Paviot je pozdní a Harcot ranná.Jaky mají plody chut a kdy se sklízi a jestli jsou odolne vůči nemocem.Děkuji
Výběr odrůdy, 13.9.2009
My mame hodně jilovitou pudu a merunky třeba velkopavlovická i Karola plodily bez problému.Velkopavlovickou jsme měli 23 roku.A nikdy jsme ji nedali hnojivo ani postřík.Mě to připadá že čím víc se stromy stříkají chemii tak jsou choulostivý.U nás je... celý příspěvek >
Jakou odrudu do nadmořské výšky 230m n.m, 11.9.2009
Jaké odrúdy meruněk se hodí do nadmořské výšky 230m. Já měl velkopavlovickou a po 23 letech už dosloužila.Tak mě byla doporučena odrůda Veecot že má velkou odolnost proti mrazu a klejotoku a je poloranná.Dále Bergeron který je pozdní ale někdo říká... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 9.9.2009
Pořad se rozhoduji jaky odrudy merunek.Chci zkusit odrudu zakrsek VEECOT píše se vyšší odolnost proti mrazu a klejotoku sklizen srpen.A druhou odrudu bud Bergeron nebo Karolu.Máte někdo zkušenosti stěmito odrůdama.Díky
Odrůdy meruněk, 8.9.2009
Chtěl jsem koupit Bergeron a dneska mě řekli v zahradnictvi když bude v zaří špatné počasi že neuzraje.Tak nevím.Asi si zase koupím velkopavlovickou a karolu ty mě šli.Co myslíte máte někdo bergeron
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika