Příspěvky uživatele - 184.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 6.5.2009
také mám zkušenost, že co je levné, vydrží pár dní až týdnů a proto, někdy s těžkým srdcem, dám radši větší peníz, ale za lepší věc. Ta různá šmrdlátka z hyprsupr, když je člověk otevře a podívá se dovnitř, to by jeden brečel. Takové "stroje" se... celý příspěvek >
Oleje a aditiva, 30.4.2009
ten booster s membránou bych bral i do auta, že by mi předehříval motor, zvlášť v zimě by se mi to hodilo..
Krmítko pro ptáčky, 7.4.2009
jojo
Krmítko pro ptáčky, 6.4.2009 Obsahuje fotku
jen tak narychlo vyrobené krmítko
Co si myslite o Mountfield Traktor XHX 24 HD/THX 122 hydro, 12.3.2009
je :-) 10% = 10cm na metr, vemte si vodováhu 1m, dejte ji "do váhy" a změřte škvíru mezi zemí a váhou na jednom konci.
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 8.3.2009
Dobrý den, postavil jste ten samý? Podle mého návodu? Pošlete fotku "bráchy" :-)
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 5.3.2009
se zubama ukáže čas, tohle byla první a zatím jedinná kláda, která v holdru byla.
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 4.3.2009
Vím, že sváry jsou slabé místo, svářel mi to příbuzný, který si 1x za rok něco svaří pro svoje potřeby, ale pořád je na tom se svářením lépe než já, elektrodou nepolíbený. Na druhou stranu sváry sice nejsou jako ze svařovacího robota, ale drží. Hrany... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 3.3.2009
prima, první kšeft. :-) Do kovošrotu jsem dal před měsícem plechovou vanu, bojler a tašku hřebíků. Dali mi něco okolo stovky.. :-/
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 3.3.2009
Tak a je to tu! http://pedrokv.com/smeti/profiholder.rar Návod je dost polopatický, zkušenější odpustí a nejspíš použijí jen pár stránek.
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 3.3.2009
Profiholder/Smartholder někdo zmínil v diskusi o přípravě palivového dříví. Googlil jsem potom, za kolik je to k mání u nás i v cizině a vyšlo mi, že v ČR je to za 1790,-Kč nejlevnější, ale pro mě pořád drahé. Tak jsem si vzal známé rozměry, poměřil... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 3.3.2009
Tak Profiholder jsem dnes složil a vyzkoušel, tady je video: Profiholder video na Youtube Návod _snad_ ještě dnes večer, nejpozději zítra.
Nákup křovinořezu pro občasné použití, 1.3.2009
já bych do toho nešel, rozbije se křoviňák a nemáte ani křoviňák, ani plotostřih. Kouknul jsem do prvního e-shopu a plotostřih stojí (elektrický) 1400Kč - myslím, že není co řešit. Budete mít lehký nástroj k tomu dělaný a plot nedopadne jak po zásahu... celý příspěvek >
Popisky k rostlinám, 25.2.2009
podložku třeba z překližky a na to zalaminovaný text natištěný na laserové tiskárně.
Podélný řez el. pilou ES2135A, 24.2.2009
No jo, Jendo, žebřík mám, 7,5m, ale skládanej. Lyžina je dobrá, jen s její pomocí neudělá první řez. PS: co se týče žebříku, tady je řešení žebřík jako kolejnice
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika