Příspěvky uživatele - 216.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Porušená? kapilarita u přeschlého substrátu, 25.1.2009
Díky za rady... fakt je, že když znovu namočený substrát prohnětu tak se to zlepší. Humus bude mít taky vliv toho tam bude minimum po uplném vyschnutí chudák "umřel". No a na kompost to můžu hodit vždycky ještě jednou díky. Z.M.
4 X 4 proti malotraktoru, 3.1.2009
:-) trochu usmevne. Ono by to sice slo maximalne s jednim pluhem na kola dat sipaky gumy jenze auto si ponicite a vysledek nebude stat za nic protoze budete kolama jezdit i po pooranem takze si to vlastne zajezdite kolama. Na orbu je potreba opravdu... celý příspěvek >
jednoosák výroba samodomo koncepce, úpravy, návrhy, 29.11.2008
kliknete na horni odkaz a podivejte se jak jsem to vyresil chladim to presne tak jak proudi vzduch kdyz je motor na motorce. mam tam elektricky ventilator a po orbe jsem normalne udrzel ruku na valci i hlave. problem spatnych startu delaji i vadne... celý příspěvek >
jednoosák výroba samodomo koncepce, úpravy, návrhy, 28.11.2008
dovolim si vlozit odkaz na muj jednoosak
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 24.11.2008
dovolim si napsat muj nazor na "reklamu" v receptari na uvedene vysavace. Naaranzovali si par suchych listku na posekany travnik a foukali a vysavali ale i tak se mi tyto stroje jevi jako naprosto nepouzitelne i v uvedenych optimalnich podminkach.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika