Příspěvky uživatele - 216.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otázka trochu filosofická, 12.11.2009
nehrotím to sekám louku asi 5x rocne bylinky mám rád dokonce jsem letos udělal i bylinkovou spirálu a sklidil i první bylinky a tu knížku z které je první příspěvek mám taky... neznamená to však že bych někoho napomínal že investuje nemalé peníze do... celý příspěvek >
Amarylis - už jen 1 list, 4.11.2009
to je normalni cyklus... prestante zalevat list odstrante a dejte do tmy treba do spajzu kde je nizsi teplota okolo 10-ti °C po novem roce kvetinac i s cibulkou vytahnete na svetlo a zacnete zalevat rostlina zacina dalsi svuj kolobeh zivota kvetem a... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 11.8.2009
Pepíku je... je to chutné a velmi zdravé... chutná to jak sladký brambor či jedlý kaštan.Již mám úrodu a dělám z toho pokrm každý týden.Eva
Životnost motorů Honda GCV, 10.8.2009
Takže by to měli počítat jako hodinovou produkci emisí a né srovnávat jabka a hrušky. Nevím jestli se ještě udává spotřeba v g/kwh a pak z toho plynoucí množství emisí g co/kwh pak by třeba vyšlo že sekačkový motor starší konstrukce má o 30% větší... celý příspěvek >
Životnost motorů Honda GCV, 10.8.2009
jsem si dovolil okopírovat tu větu...:Za jednu hodinu práce sekačky vznikne více škodlivin, než vyprodukuje moderní automobil s motorem OHC při ujetí sta kilometrů! hm... ale za jakých okolností to nikdo nepíše... za hodinu autem ujedu po dálnici při... celý příspěvek >
Životnost motorů Honda GCV, 10.8.2009
Nejak jsem si nevsiml ze bych nekoho nazval různými "jmény" a pokud to tak vyznelo tak se tedy omlouvam. Dal bych dodal pokud bych si kupoval novy stroj podobneho typu je jasne ze si vyberu s modernim motorem. Chtel jsem naznacit jaka je dnesni... celý příspěvek >
Životnost motorů Honda GCV, 9.8.2009
tady je nekdo nejspis zaujaty na hondu nebo dokonce jeho prodejce... mam tecumseh vantage 35 uz 15 let olej menim 1x rocne a jede porad dobre... je to o udrzbe a ty emise rozhodne si myslim ze neni dobre ac nrma je jasna vynest rozsudek ze sekacky... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 28.7.2009
tady by to mohli mít je to stejný karburátor jak na motoru jikov pro vari...  Z.M.
Rotavator Robix, 27.7.2009
Dobrý den, já jsem páčku sytiče nakonec demontoval, protože si myslím, že celkem pomohla k "vyklepání" díry, kterou prochází hřídelka klapky sytiče viz. obrázek karburátoru výše. V mém případě je tam taková vůle, že to jde krásně rukou ovládat. Jinak... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 15.7.2009
tak jsem to rozmontoval a tryska v plovakove komore je 82-ka Z.M.
Rotavator Robix, 9.7.2009
ta vyměněná tryska je identické hodnoty? nedostal se silikon do karburatoru? Z.M.
Rotavator Robix, 16.6.2009
pouzivam brisk NR17C 19- ka bude taky dobra
Co je to za rostlinu?, 4.6.2009
Děkuji všem Z.M.
Co je to za rostlinu?, 2.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupili jsme si na trhu tuto rostlinu bohužel ani prodávající nevěděl její název a tak prosím o radu... děkuji zdraví Z.M.
Pozinkovat šasi sekačky?, 8.4.2009
a co komaxit ci epoxidovy a nebo polyuretanovy lak vysoka odolnost proti oteru... a nebo cele potahnout vrstvou tmelu se skelnymy vlakny tak jak jsem to udelal ja pri renovaci sekacky v podstate vznikne dalsi mezivrstva ktera je velice odolna. Akorat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika