Příspěvky uživatele - 37.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rašelina funguje, 5.7.2009
Na čištění máme filtr 3x 120l.  poslední stupeň filtru máme biomolitan 30kg uhlí a zase malá vrstva hrubého bmolitanu. Uvažuji že bych tuto skladbu vyměnil za slámu napytlovanou do sítěk od zeleniny a při nárustu řas založit do filtru... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 5.7.2009
Určitě se na to příjde. Jen na to nemám ten čas. A ty vaše příspěvky nejsou o sarkazmu nebo o malé vstřícnosti ani z nich není citit to nas... štvání. Ale to už necháme přejít. Jak jsek napsal, příjdu na to.  Já jsem na šachtě v OKD pracoval.... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 4.7.2009
Zde je zajímavý článem "boj proti řasám" Máte s tím někdo konkrétní zkušenosti??
Rašelina funguje, 2.7.2009
Ono, pane holdingu je jisté že zkušenosti máte a své práci rozumíte. Jen s tím, jak se snažíte poradit to vypadá že si děláte z lidí trochu prdel a necháváte je v nejistotě jakoby jste se jim posmíval.. Pokud si také přejete aby zdejší amateři také... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 28.6.2009
Tak takovou odpově už beru.  Aktivní uhlí nebo jen uhlí.. Jaké uhlí se těží na Mostecku a jaké na Ostravku ? Nejde mi do hlavy že nikdo toto uhlí nijak neupravuje a nekontroluje. Vodní nádrže které vznikají jsou poměrně hodně... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 27.6.2009
Ne, neleju nic. A zatím tu nikdo nic nikomu neporadil. A co je aktivní uhlí?  Tak poraťe nebo vysvětlete proč v těch jezerech na,,ostravsku,, je krásně čistá voda bez řas ??? a ti obyvatelé jsou tam spokojeni.. Čteme zde jen řeči... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 26.6.2009
Aktivní uhlí,, co je vlastně to aktivní..  opak je pasivní. Já myslím že pokud nebude uvolňovat olej nebo naftu z nakladače co ho nakládá tak je dobré, to uhlí... jinak rekultivace krajiny bývalého OKR spočívá v rozhrnutí,,hald,, z důlní... celý příspěvek >
Chemické přípravky na řasu, 24.6.2009
 Já si už myslím,  že boj proti řasám není o nákupu chemických či organických preparátů a oxidu všeho  . Už jsem toho přečetl hodně a pořád nemám jasný názor.  Myslím si tedy že stejně jako si po sobě... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 24.6.2009
Už je to tu dlouho bez reakce.Nikdo zatím nic nového nenašel? Máme jezírko 13m3. Někdy začátkem května jezírko zasáhly ty vláknité řasy.  Smetákem na tyčce jsem řasu místo vedle místa odřel. Pak jsem do pytle dal 80litů rašeliny a normálně ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika