Příspěvky uživatele - 141.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houbičky a padáčky, 22.7.2009
Koukám, že jsem tu zapříčinil vášnivou diskuzi :) Zřejmě by nebylo od věci, aby si každý pro sebe nadefinoval, co si představuje pod pojmem trávník. Pro mě osobně to pampelišky nejsou, dávám přeci jenom přednost jinému složení :) Pokud se mám ještě... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 21.7.2009
Já jsem objevil firmu v Českém ráji, ale je to pro mě dost z ruky, a tu dopravu ani radši nepočítám. Kdyby někdo objednával do Východních Čech, rád se přidám :)
Houbičky a padáčky, 21.7.2009
Pokud je plevel velmi malý, zlikviduji ho hned, na co čekat?! :) Postřik se dostane na malé výrůstky plevele a nemusím pak řešit otázku, jak větší seschlý plevel dostat z trávníku. Zbytečně se navíc dává základ vzniku plsti. Opravdu pravidelným... celý příspěvek >
Travní semeno do mrazáku, 21.7.2009
Já osobně bych to nezkoušel :))) Nechtěl bych pak investovat do nového osiva. Radši se zaměřte na KVALITNÍ travní směsi.
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 21.7.2009
Dobrý den, v okolí prodávají velmi jemný křemičitý na zásyp zámkové dlažby, ale je opravdu velmi jemný, je to spíš taková moučka, zřejmě o nějaké frakci ani není řeč :) Myslíte si, že by byl vhodný? Zkoušel jsem, že když byl vlhký, tak jsem z něho... celý příspěvek >
Houbičky a padáčky, 21.7.2009
Dobrý den, tak to Vám ani ty nálety nezávidím. Máme v blízkosti břízu a taky si užívám svoje. Postřik Boxifem já osobně provádím cca. 1 za 2 měsíce, i když žádný plevel vidět na první pohled není. Je to lepší než pak později likvidovat obrovské... celý příspěvek >
Setí trávníku nyní, 21.7.2009
Tak pokud jste si prohlédla tuto diskuzi. tak jste musela zjistit, že někdo klidně doporučuje zasít i v září, všechno to záleží na počasí. Selským rozumem se dá přijít na to, že pokud budete sít při vysokých teplotách, budete muset často zalévat,... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 21.7.2009
A čistý křemičitý s frakcí kolem cca. 0,4mm na zásyp zámkové dlažby být může?
Podmáčený trávník, 21.7.2009
Dobrý den, barvu bych neřešil, spíš celkové zdravotní podmínky a podmínky pro růst.  Zkuste se zeptat ještě sousedů, jaké mají zkušenosti. Sekejte níž, aby se k půdě dostalo sluníčko a trochu to proschlo, pakliže je dost vlhká zem. Osobně bych... celý příspěvek >
Setí trávníku nyní, 20.7.2009
Asi o dvě diskuze zpět se taky jeden na obdobné téma ptal, proč jste se neptal(a) tam? Zbytečně zakládáte další nevhodné téma.. Jak bylo kolikrát řečeno, trávu si můžete sít, kdy chcete, období jako jaro a kolem září je zkrátka ideální, v ketním... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník mušky v trávníku, 20.7.2009
Dobrý den, mně se mušky v trávníku objevili po použití jednoho granulovaného hnojiva, v době kdy bylo teplo, a jasno. Zřejmě při rozkladu toho hnojiva se vylučují nějaké látky, které ty mušky přitahují. Měl jsem je i na keřích v trávníku, bylo jich... celý příspěvek >
Jak správně provést pískování trávníku?, 20.7.2009
Co říkáte například na křemičitý písek používaný pro zásyp zámkové dlažby? Jeho frakce je údajně +/- 0,5mm.
Podmáčený trávník, 20.7.2009
Dobrý den, je pravda, že počasí je v dnešních dnech opravdu nepředvídatelné. Já teď likviduju starý "trávník", na kterém jsem měl po dobu deště položen igelitový pytel, a tráva pod ním byla žlutá, jak popisujete. Zřejmě opravdu máte... celý příspěvek >
Jak správně provést pískování trávníku?, 18.7.2009
Díky za odpověď, trochu jsem si to myslel, ale radši se ptám, abych něco zbytečně nezkazil :) Nevíte náhodou jak přibližně ten písek dávkovat? Půda je černozem, trochu jílovitá. Někde jsem četl cca. 5l na m2?!
Jak správně provést pískování trávníku?, 18.7.2009
Díky za odpověď. A v jaké případě je výhodné pískovat rozvozem po povrchu? Když už je trávník vypěstovaný? Zřejmě je tato varianta méně náročnější, ale jak píšete, tak ne příliš efektivní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika