Příspěvky uživatele - 70.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 1.2.2012
1910-20
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 1.2.2012
To VJK: Máte recht, odpovídá to termodynamickým zákonům. Ten obal by pomohl jedině v případě velké tloušťky, pak by pronikání chladu (správněji únik tepla z kmínku) bylo pomalejší. Ale funguje to i opačně. 
Výnos bylinek, 27.1.2012
Předpokládám že jde o pěstování bylin produkčním způsobem. Kdysi dávno výkupna dodávala osivo i metodický návod k pěstování, ochraně a sušení. Zkoušel jsem tehdy jitrocel kopinatý. Výnos byl obrovský, problém se sušením. Bez sušárny to prakticky není... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 27.1.2012
Takže v polemice typu husqvarna-stihl pokračujem. Pana Vysloužila si vážím pro jeho moudré a nerýpavé (na rozdíl od mých) názory podložené zkušenostmi. To se pozná. Na fóru byl první on, pak jsem přistoupil já a naposledy Vy. To není známka nějakých... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 27.1.2012
Pro pana Pala: O tom autě - evidentně jste to nepochopil, či alespoň pochopil jinak, než já.  Ano, mnohé "staré" odrůdy se nemusí stříkat, ale také mnohé prakticky nejsou k jídlu.   Pro pana Petra z Pardubic: Nic jsem o fytosu nepsal,... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 26.1.2012
Ale přece vám nikdo z fóra nemůže nařídit, co máte sázet. Chtěl jsem jen vyjádřit názor, že mnohé "staré" odrůdy, na něž vzpomínáme jsou tak vyjímečné hlavně díky těm vzpomínkám. Ostatní významné vlastnosti, jako třeba ranná plodnost, odolnost vůči... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 25.1.2012
Přidám se taky s názorem. Připadne mi, že sázení starých odrůd je - alespoň tu na fóru - taková retro móda. Jistěže se mezi starými odrůdami najdou ty s vyjímečnou chutí, ale mnohdy ostatní významné vlastnosti jsou špatné. Nebo naopak. Řekl bych, že... celý příspěvek >
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 25.1.2012
MV. má opravdu pravdu. Jednak se mi rakrytník rozprasil po značné části zahrady, takže pak vyžínačem dva roky stále. Druhak sklizeň je jen pro velmi trpělivé, velmi zručné a velmi otrlé jedince. Vzdal jsem to po dvou letech zkoušení to nějak sklidit.... celý příspěvek >
Angrest - stihle vreteno, 24.1.2012
Je to v knížce 1000 rad zahrádkářům od Šrota a v dnes už historické Naše zahrádka od Kutiny.
Angrest - stihle vreteno, 24.1.2012
Štíhlé vřeteno nevím. Ale kdysi v mládí jsem zkoušel pěstovat "pravokořenný nízkokmen". Z názvu vyplývá, že musí jít o odkopek, nebo řízek. Ponechá se jeden výhon, na kterém se ve výši asi 60 - 70 cm založí korunka stejná jako u stromkového angreštu... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 23.1.2012
Připadne mi, že pan POLEHLA se vlamuje do otevřených dveří. Nikdo tu přece nezatracuje pěstování štíhlých vřeten. Já vidím přínos diskuse v tom, že přece jen dá nějaké informace o sloupovitých jabloních, kterých je vcelku pomálu (těch informací).... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 20.1.2012
Dovolím si nesouhlasit sem tam s něčím. Drahé stromky jsou, ale najděte mi dnes v obchodě levný stromek. Koupil jsem loni na zkoušku i pro rodinu několik jabloní Starcats, cena kolem 500 korun. Byly ve velkých kontejnerech, výška 150 - 180 cm. Hotové... celý příspěvek >
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
Myslíte si, že internetová rada, nebo politické školení kočky odradí od drápání? Proč nechcete kmínky chránit?
Jaký poměr oleje a benzínu do terry?, 18.1.2012
Stáhněte hadičky, odmontujte nádrž a benzín vylejte libovolným otvorem. Podle typu nátrže to nalévacím hrdlem nemusí jít dobře, je tam uvnitř rantl.
Jaký poměr oleje a benzínu do terry?, 18.1.2012
Olej typu TS, nebo TSF, 1:40. Ve filtru měnit podle prašnosti. Když budete často sekat, nebo jezdit po prašných cestách, tak jednou ročně. Vyhoví jakýkoliv hustší motorový olej, třeba M6A, M6AD. Při výměně promýt filtr v benzínu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika