Příspěvky uživatele - 209.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čo je to za Paphiopedilum?, 25.4.2009
Ďakujem vám za odpoveď, ale mám ešte jednu otázku. Ako často sa má zalivať? Mám aj phalaenopsis a ten polievam tak raz za 10 dní, bude to stačiť aj tomuto? Zatiaľ som ho esšte nepolial, odkedy som ho kúpil. Nerád by som oň prišiel.
Čo je to za Paphiopedilum?, 23.4.2009 Obsahuje fotku
Kúpil som si jedno paphiopedilum ale neviem či patrí medzi chladnomilné alebo medzi teplomilné, pretože okrem názvu rodu neviem o ňom nič. Poradili by ste mi niekto teda, ako ho pestovať?  prikladám aj fotky
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 22.4.2009
Pekne Vás všetkých pozdravujem, ak by ste mohli zobraziť niekto svoj tj-6,5 tak budem rád lebo som sa rozhodol že kupenú tj -5 tku vrátim lebo je ozaj slabá a kúpim si motorovú kosačku štvortakt lištovú.Na traktorček pošporým, lebo kosačka k nemu by... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 19.4.2009 Obsahuje fotku
Nazdar Michal, na Bazoš inzercii sú kosačky aké opisuješ, ale tie ceny, to je hrozné.Tak ťi závidím lebo včera som skúšal orať na velkých kolesách ale aj na jednotke prešmikuje a na malých kolieskach aj s návlekmi zase zahrebáva.Kosenie si neviem... celý příspěvek >
Medinilla magnifica, 18.4.2009
A čo množenie semmenami? Ako ju opeľiť? Minulý rok som to skúšal, a podarila sa mi jedna tobolka, či čo to bolo, ale tá po čase nezrelá odpadla.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 17.4.2009
Ahoj Michal.oranie sa mne moc neosvedčilo, lebo po založení malých oracích koliesok aj s kovovýmy návlekmi sa zahrabávali kolesá do zeme.Tak som založil velké skusim ked sa vyčasí orať ako to ide, tu zem rotavátoruju až potom keď je rovná oru.Zem mám... celý příspěvek >
Kosenie tj-5, 17.4.2009
Ahoj Michal ,orenie tj-5 na malých kolesách aj pomocou ozub návlekov sa mne asi neosvedčilo, lebo sa malé kolesá zahrabávali do zeme, včera som skusil prehodit kolesá velké s embéčky, ked počasie dovolí tak pojdem vyskušat oranie.Každý u nás na... celý příspěvek >
Medinilla magnifica, 16.4.2009
Úplne súhlasím s názorom, že to je pomerne náročná rastlina, najmä ohľadom svetla a aj vzdušnej vlhkosti. No len by som dodal, že sa poliava len mäkkou vodou, ja osobne používam dažďovú. Chcel by som sa ale ja spýtať, ako ju rozmnožiť odrezkami, rád... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky - odrudy nasadit do n.v. 650m, 15.4.2009
My máme zahradu cca 700 m.m. - Liptov a roste tam v pohodě kde co. Jablka Idared, Jonagold, Spartan, letní, hrušeň Konference, švestka čačanská lepotice, třešeň srdcovka a dokonce i meruňka.. Obecně si myslím, že je podstatné to, kde je zahrada v... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 13.4.2009
Pozdravujem všetkých priatelov a vlastníkov Tj-5 ky. Prosím Vás mám minimálne skúsenosti lebo som ho zakúpil len teraz problém so štartovaním nemám ale zhánam kosačku, a vývod hriadela je okrúhli tak ako máte skusenosti aj s kosením???. Ďakujem za... celý příspěvek >
Dendrobium, 10.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý deň,    poradili by ste mi, čo to má moje dendrobium na listoch? Nie je to na všetkých, ale iba na troch či štyroch.  Prikladám aj foto
preprava kvasu, 24.2.2009
Budeš prekvapený, podľa mňa máš kvas úplne vporiadku, cukromer meria všetky nerospustné látky. Ja som pálil keď sa mi slivky zastavili na 5 držali mesiac. Zo 100 litrov som vypálil 12 litrov 52% voňavej slivovice... daj vedieť ako si dopadol.... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 16.2.2009
V Bille ich mali, kade chodím tade hľadám...
Uplny postup pri vyrobe domacej palenocky, 15.2.2009
Navrhujem objednať si literatúru, kde je ucelený postup a opis, napríklad Pŕíprava kvasu na výrobu slivovice od p. Jana Jílka, ďalej zaujímavá je CALVADOS po lopatě od Radka Wagnera. Sú to výborné a dobre písané knihy s množstvom potrebných... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 15.2.2009
Používam 100 litrové plastové modré sudy s kvasnými zátkami. Kvas bol štartovaný vínnymí kvasinkami a kilom cukru. Hrušky boli rozdrvené. V kvasy chyba nebola určite. A už som to prepálil, prišiel som síce o 1,5 litra ale všetko je OK... Puch už nie... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika