Příspěvky uživatele - 209.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice trochu jinak, 6.9.2009
Ale škoda dobrej slivovice, na tieto účely používam jablčný destilát...
Dava se voda pri kvasu?, 6.9.2009
Pridávanie vody záleží od kvasu. Všeobecne kvasný proces prebieha v mokrom prostredí. Ak je v ovocí dosť šťavy, netreba vodu pridávať, ak však ovocie nepustí dostatok šťavy, je dobré vodu pridať, nebáť sa na 100 litrový sud aj 10 litrov vody. Zvýšite... celý příspěvek >
Uchování hotového kvasu z třešní, 5.9.2009
Vrece neprihára, zabráni tomu vytečená šťava, na dĺžku a kvalitu alebo úplnosť destilácie to vplyv nemá. Ak to chcete mať úplne košér, pozvárajte si do suda rám - dolu kruh na celý obvod bečky, hore kruh s priemerom nejakých 15 -20 cm a tieto kruhy... celý příspěvek >
Medinilla magnifica - kvety, 27.8.2009
Áno, vykvitla každý rok - zatiaľ. David.
Medinilla magnifica - kvety, 23.8.2009
Medinilu mám už tri a pol roka. Zatiaľ som čakal, kým kvety odpadnú samy; tento rok som ich vylomil a nezdá sa mi, že by to nejako vplývalo na termín tvorby nových listov. Prvé odkvitnuté súkvetie som vylomil začiatkom augusta a doteraz na mieste... celý příspěvek >
Co je to za pokojovku?, 22.8.2009
Kohleria eriantha
Výber správneho kra, 14.8.2009
Travolník sa mi celkom pozdáva. Viete, s krami nemám žiadnu skúsenosť a ja potrebujem niečo, čo mi bude vrhať tieň z juhu.
Výber správneho kra, 14.8.2009
Prosím, poradí mi niekto, aký ker porastie v záhrade orientovanej na juh, v lesnej zemine? Navyše aby nepresiahol v dospelosti 1,5 až 2 metre?
Orchidea Phalaenopsis z medistému, 31.7.2009
Myslín si,  že autorka sa pomýlila a namiesto meristém napísala medistém.  Ale s takýmito rastlinami, žiaľ, skúsenosti nemám.
Kde sa dajú zohnať rastliny?, 4.6.2009
Tak fajn, ďakujem za tip. Ale ešte aj tak jedna otázka. Kde nájdem v Bratislave Hornbach?
Kde sa dajú zohnať rastliny?, 3.6.2009
A čo kvalita rastlín? Dávam síce prednosť osobnému odberu, ale napríklad z Baumaxu som mal 2 phalaenopsisy a ani jeden si dlho nepožil. Predpokladám že Hornbax taký nebude. Ale aj tak ďakujem za tip. Ešte pre pani Vierku. Ďakujem ešte raz za... celý příspěvek >
Kde sa dajú zohnať rastliny?, 2.6.2009
No, vidím, že nič bližšie asi nebude. Cez leto sa možno do Prahy dostanem. Inak mi už naozaj nič nezostane. Ďakujem Vám za odpoveď. Dávid.
Kde sa dajú zohnať rastliny?, 31.5.2009
Dobrý deň, prosím vás, nevedeli by ste mi konkrétne poradiť, kde by som mohol zohnať Coelogyne cristata a/alebo stanhopea tigrina? Tieto rastliny zháňam už vyše roka a stále nič. V kvetinárstvach ich nemajú, na internete som tiež nič nenašiel (pokiaľ... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 6.5.2009
Ahoj Luboš uvažujem o kupe pf 62 ky je za 500 eura vraj aj nový motor, moja tj 5je ozaj slabá ked dostanem nazad eura tak niečo kupim, no hodne ludí má pfku.Ak máš ochotu tak napíš niečo o nej.Ď. Miro..
Čo je to za Paphiopedilum?, 27.4.2009
Ďakujem vám za rady. Dúfam, že mi prežije. Inakšie, k tomu Phalaenopsisu. Tak málo ho zalievam preto, lebo sa bojím, že mi zhnije. Uži som prišiel o dva len preto, že som ich prelial. V lete, keď bude veľmi teplo sa mu ujde vody viac. Ja ho polievam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika