Příspěvky uživatele - 163.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odhnivanie hluzy orchidei, 27.2.2009
Myslim, ze je to tim rosenim.Nejlepsi by bylo postavit kvetinac na mokry sterk ci keramzit.
Třapatka srstnatá Praire sun, 26.2.2009
Zimu prezije bez problemu, je to trvalka, nenarocna na peci, mam ji nekolik let a stale se rozrusta.Nesnasi promokreni.Sucho snese snaze.
nocenka, 24.2.2009
Je tu spoustu rad jak pestovat nocenky, pridam taky jednu: ja je mam na slunicku, nevyndavam je ze zeme, kazdorocne mi vysemenuji samy, vubec se o ne nestaram, ani v tom nejvetsim vedru je nezalevam pravidelne, jen obcas, jsou stale krasne a plne... celý příspěvek >
rezavé skvrny na cibulkách tulipánů, 24.2.2009
Taky se mi stalo ze tam byly nejake skvrny, ale namocila jsem je do hypermanganu, ostatne,namacim vsechny druhy cibulek pred sazenim.Nezasla mi zadna.
Primule - jak na ně?, 24.2.2009
Jeste bych chtela dodat, ze odkvetle kvety ustipavam aby nevysilovaly rostlinu.Vzdy kupuji jen ty, ktere maji nejvice poupatek, ty mi pak kvetou az do jara, nez je vysadim ven a jeste mi dlouho kvetou i na zahonku.Na parapetu mi vetou uz od zacatku... celý příspěvek >
Primule - jak na ně?, 24.2.2009
Primulky potrebuji ke zdarnemu rustu teplotu oklo 15-18sr.ted v zime na parapetu.Substrat nesmi byt prilis mokry, jen vlhky, je mnohdy tezke odhadnout zalivkuVoda se nesmi dostat do srdicka, jinak primulka uhnije..Sama mam kazdorocne i pres 1O... celý příspěvek >
Mini Phalaenopsis, 23.2.2009
Pod keramzit vodu dejte, ale orchidka nesmi stat ve vode.
Mini Phalaenopsis, 23.2.2009
Pruhledny kvetnik je v poradku/koreny maji byt na svetle/,ten mech taky, ale nepresazovala bych je ihned po nakupu a uz vubec ne ted v zime, nechejta to na jaro a az bude kvetinac plny korenu.Ve vode nesmi stat, ten keramzit dejte az pod... celý příspěvek >
Dendrobium nobile, 22.2.2009
To ji pak pri tak nizke teplote dejta radeji do bytu
Dendrobium nobile, 22.2.2009
Dejte taky pozor na to, abyste ji neprelevala kdyz bude pres leto venku a v noci teplota klesne pod 1O stupnu.
Dendrobium nobile, 22.2.2009
Je dulezite vedet, jakou mate, zda teplo, ci chladnomilnou.Venku ji pres leto muzete mit, v polostinu, lepe pak kvete.
Orchidej, 22.2.2009
Jeste si davejte pozor aby voda nezustavala v srdicku, jinak uhnije a je po orchidce, radeji neroste ale postavte si ji na keramzit ci kaminky, a nalejte tam vodu ale pozor aby orchidka nestala ve vode!
Phalaenopsis, 22.2.2009
Ted v zime ji radeji nepresazujte, byl by to pro ni sok, zvlaste,kdyz jste si ji ted prinesla z obchodu, kura houba nebo polystyren na kousky, je dobra, jen tam jeste pridejte drevene uhli, proti plisni a je to i vyziva pro koreny.
Orchidea, 18.2.2009
Pokud je to Miltonka nebo Cambrie, potom je teplomilna, zalevejte pouze-teplou -destovou vodou az koreny uplne vyschnou.Muze stat na parapetu, na jiz.strane, i v lete, ovsem v lete musite pristinit aby se nespalila.Pokoj.teplota okolo 2O-25st.Nejlip... celý příspěvek >
Orchidea, 11.2.2009
Oprava-Miltonie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika