Příspěvky uživatele - 176.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez slivky, 2.3.2010
Dobrý den. Mám druhým rokem zasazenou švestku Stanley, při kopi jí v zahradnictví zastřihli větve na tři očka.Otázka: Mám ji letos zase zastříhnout stejným způsobem- na tři očka od kmínku a všechny nové výhonky dát pryč?Děkuji moc za radu.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 1.3.2010
Dávám už asi 6 dní (s jednou výjimkou - nesvítilo sluníčko a byla tam zima) do skleníku semenáčky (rajčata, papriky, saláty, kedlubny a nějaké květiny) na "přilepšení". Čas - cca 10:00 do asi 17:00. Je tam tak kolem 20 st. C. Snad jim... celý příspěvek >
Jak dlouho klíčí mračňák?, 27.2.2010
prosím o sdělení všech zkušeností s mračňákem, kam vysazujete (popř. foto), jak vysoko vyroste (píše se, že až tři metry), kolik rostlinek na jakou plochu atd. Děkuji D.
Povíjnice - Haevy blue?, 23.2.2010
Tak to je fajn. Paní Olgo, ještě nám pls napište, jak to děláte, že Vám prorůstá muškát, nedáte ji oporu asi. A muškát i povíjnici máte ve volné půdě? Já jen, abysme to měli taky tak krásné  D
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 22.2.2010 Obsahuje fotku
Sneženky krásné..., musím se jít podívat, jestli už rostou ty moje, ale ještě jsou pod sněhem. Dnes jsem obhlížela narcisky, jsou zasazené nad žumpou, tak je jim teplo , už vykukují. Paní Žaneto, chválím nejen Váš nápad, že jste zřidila toto... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 22.2.2010
nádhera!!!
Zázraky v zahradě, 21.2.2010 Obsahuje fotku
Přidám jednu, kterou už hned tak nevyfotíte, ale to je dobře, no a pak jednu z léta...
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 21.2.2010
Takže se ještě všichni kocháte posledním sněhem? Já byla včera dávat do pořádku skleník, honem poběžím koupit dusíkaté vápno, dnes svítí o 106 sluníčko, tak jsem začala stříhat jabloně, než sníh roztaje a bude blajda a jinak přepichuju a... celý příspěvek >
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 21.2.2010 Obsahuje fotku
Ne ne ne, paní Květo, rostlina vydrží hodně dlouho, ale s prvními většími mrazíky hynou listy, přes zimu určitě celá rostlina včetně kořenů. nezkoušela jsem, ale vloni jsem jednu zapomněla vykopat, tak uvidím na jaře. jeden známý zkoušel přezimovat v... celý příspěvek >
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 20.2.2010 Obsahuje fotku
Paní Květo, prosím, je toto tedy kopretinovec? Pěstuji tuto květinu už léta z jednoho jediného řízku, který jsem dostala na jakési zahradě na dovolené od majitelky a šířím ji mezi své známé. Přesný název neznám a zajímalo by mě to. Málokdy je tato... celý příspěvek >
Tulipány - dají se vysadit ještě teď?, 20.2.2010 Obsahuje fotku
Zasadila bych polovinu cibulek(nebo i víc) na zahrádku, pod sněhem prý není půda zmrzlá, záleží na tom, jak půda u Vás vypadá, Za dva týdny mohou být už dobré podmínky. No a polovinu do květináček. nechala bych v chladu, pokud bude už nad nulou,... celý příspěvek >
Rizkovani, 16.2.2010
Dobrý den, našla jsem zajímavé informace v tématu "rozmnožování thují", tam se dočtete, že Vaše práce může začít už v únoru . Hodně zdaru!
Sadba celeru, 16.2.2010
Dobrý den, najděte si vlákno "padání klíčních rostlin" a prostudujte, bude to zřejmě houbovými chorobami.
Rizkovani, 15.2.2010
Mně se ta otázka zdá také zajímavá, a to hlavně z hlediska vhodné doby pro řízkování. Mám jakousi knihu, je to překlad z cio¨ziny, tak si myslím, že to mají asi o měsíc předspíšeno , ale tam píší, že se má řízkovat v lednu- tedy jakoby v... celý příspěvek >
Specifický výsev trvalek, 10.2.2010
Zkušenosti nemám. Vysela jsem už všechno kromě těch, které se sejí přímo na místo - např. hrachor.. Stračku  - trvalku jsem vysela proto, že z časných výsevů může kvést údajně už první rok. Stračka - jednoletka se má vysévat zásadně až na místo,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika