Příspěvky uživatele - 176.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Specifický výsev trvalek, 10.2.2010 Obsahuje fotku
Na to mám řešení - semena stračky klíčí dobře jen při nízké teplotě!!! V chladu. Já to udělala a něco se klube, určitě ještě zkuste. Od vysetí jsem měla "malé skleníčky"- ze začátku i zašroubované - na studeném parapetu  - není pod ním... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 10.2.2010
Ello, to jste udělali móóóc dobře, je to nádherné . Málo vidím... ten přísavník je tříprstý? Zajímalo by mě, na kterých místech jste je zasadili a kolik a jak dlouho už rostou a pak - jestli jste koupili roubované. Já mám totiž asi tři řízky,... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 9.2.2010
Ahoj Ello, ta zeď je nádherná, to jste stavěli??? D
Povíjnice - Haevy blue?, 8.2.2010 Obsahuje fotku
Pod tím názvem jsem nenašla, ale.. Povojník pupurový Krásně jim semínka vzcházejí, klíčivost výborná - tedy obecně. Kdybyste nesehnala, zkusím to tady na Moravě, firmu mám nedaleko, co by kamenem dohodil... Pěkný den D. 11.02. přidáám foto, je... celý příspěvek >
Je letnička, co kvete v květnu?, 7.2.2010
Paní Lído i panidano, děkuju!!! Stračka (vysoká) - trvalka-  už mi leze, já ji sela, že chci zkusit, jestli ještě letos pokvete, píší to na sáčku, že by mohla..., nízká ostrožka stračka  - letnička - se prý seje zásadně přímo do půdy, ale... celý příspěvek >
Je letnička, co kvete v květnu?, 6.2.2010 Obsahuje fotku
Jo jo, paní Olgo, Monardy jsem viděla na Vašem obrázku - červené.. Sháněla jsem všude možně , ale červená a trvalka nikde není. Dnes jsem našla na netu tohle - připojím obr., ale to nejsou ty Vaše a je to letnička. Na jaře navštívím... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 5.2.2010
Tak čvachtanice už dva dny , fotky jsou, Konvalinko, krásné!!! Dnes lidi asi taky něco dělali, jenom je pátek, tak jsou unaveni. Já se stavila asi už v pátém semínkovém "obchodě", dnes H-chu, sháním totiž semínka Monardy - zavinutky a... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 2.2.2010
Kromě krmení ptáčků a procházky s rafanama přepichuju salát a kedlubny, včera jsem zase sela - zkouším kostřavu medvědí a čechravu-astilbe - teda počet semen minimální  - Nohel g., Dnes naseju Monardu-pokud mi ji syn ve městě koupí.Včera... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 1.2.2010
Tak to Vám, paní Dášo, závidím - ten nákup cibulek. To se mi nepodařilo. Letos to nejde, ale napíšu moji zkušenost. Jeden rok našla moje mamina zapomenuté a notně přemrznuté cibulky narcisků, byl únor, ale celkem teplo. Zasadila je hned ven a na jaře... celý příspěvek >
Označovacie štítky, 1.2.2010
, jo jo, to chce zkušenosti. Jednou před pár lety jsem si nesmazatelnou fixou popsala pet lahve - vršky, co přikrývaly řízky růží a na jaře nic...
Je letnička, co kvete v květnu?, 1.2.2010
Paní Olgo, dá se černooká zuzana pěstovat i jako převislá? Nikdy jsem čz nepěstovala, letos zasela a už už... zatím jedna leze . Jinak pochvala - Vaše zahrada je úžasná (pro ostatní - téma "pochlubte se svojí zahrádkou").Monarda... celý příspěvek >
Označovacie štítky, 1.2.2010
Tepat do hliníku asi zatím nebudu , ale děkuji, budu si pamatovat. Měkkou tužku používám také, tužku na obočí určitě zkusím! Děkuji oběma. D
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 1.2.2010
pro mučurince - to by mě móóóc zajímalo, která semínka trvalek musí přemrznout? taky by mě moc zajímalo, jak vyset a starat se o semínka Stračky. Díky D.
Označovacie štítky, 31.1.2010
štítky jsou k dostání běžně ve jmenovaných obchodech, ale ráda bych radu zkušených, jakým popisovačem štítek popsat, aby nápis vydržel léta.. Děkuji
Previcur, 30.1.2010
Koupila jsem ho předevčítem v pohodě.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika