Příspěvky uživatele - Luc

rezavé skvrny na cibulkách tulipánů, 24.2.2009
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně nákupu cibulek tulipánů. Při koupi (v různých obchodech) jsem si všimla, že velmi často mívají hnědorezavé či bělavé skvrnky, vypadá to trošku jako nějaká choroba, ale bývá to opravdu velmi časté, tak se chci... celý příspěvek >
Přesazování tulipánů a narcisů, 24.2.2009
Moc Vám děkuji! Já je mám v květináčích v dosti chladném sklepě (na podzim jsem je už nestihla zasadit, proto ty květináče), takže otužilé asi budou, ale hned jak začne jaro, bych je chtěla dát ven (teď jsou vylezlé teprve pár cm, ale předpokládám... celý příspěvek >
Přesazování tulipánů a narcisů, 22.2.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mírně vzrostlým (10-15 cm) tulipánům a narcisům vadí přesazení? Konkrétně přesazení z květináče na záhon. Děkuji. Lucka
jak pěstovat hyacinty?, 22.2.2009
"Pěnu" někdy dělají hlemýždi.
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Danielo moc dekuji za odkaz, proctu si to. Zalevala jsem ji tak normalne - mame ji na chate takze ne uplne pravidelne, ale v danem miste je puda rekla bych s dostatecnym mnozstvim vody (neprosycha). S hnojenim to bylo horsi, abych rekla pravdu nevim... celý příspěvek >
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Mohl by prosím někdo poradit, proč neprospívá hortenzie? Zasazena je v polostínu (jak mi bylo doporučeno), ale je velmi neduživá - nekvete, má málo listů, ty často opadávají, stále sice raší nové, rostlina se "snaží", ale výsledek žádný.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika