Příspěvky uživatele - asteroid

Motorové pily Stiga, 21.6.2008
Svého času měl problém s proxy také jeden za našich mobilních operátorů - na všechny připojení bylo určeno 10 - slovy deset Proxy adres. Ani si nedovedete představit co bylo za problémy při brouzdání na internetu...
Motorové pily Stiga, 20.6.2008
Tak ještě jednou něco o IP: podle IP nemůžete nikdy poznat kdo příspěvek píše - viz podnikové sítě a připojení přes Proxy server. Spousta lidí prostě může mít stejnou IP adresu.
Typ čerpadla, 15.6.2008
Také jsem při instalaci čerpadla RUCHE přemýšlel jestlui mu nevadí písek - studnu mám kopanou, cca 80 let starou. Tak jsem prostě čerpadlo obalil do sítě proti hmyzu - po třech letech provozu je síť stále v pořádku a čerpadlo nemá šanci nasát nějaký... celý příspěvek >
Typ čerpadla, 13.6.2008
Já osobně mám také Malyše - ale od českého výrobce - jmenuje se RUCHE. Běží bez problémů již tři roky, akorát letos byla nutná výměna membrány a zpětné klapky - náhradní byly součástí dodávky, jinak se dají běžně objednat. Podle návodu k použití... celý příspěvek >
Motor Honda GCV160, 15.5.2008
Po dvou hodinách provozu vyměnit olej. Já jsem motoru dopřál výměny dvě  - po jedné hodině první a po druhé druhá... Nějaký ten litřík oleje mne nezabije a motoru to jen pomůže. Jinak je v návodech uvedeno měnit olej po každé sezóně - tedy... celý příspěvek >
1000 litrová nádrž od Rondapu - ohřev užitkové vody, 14.5.2008
Ok máte pravdu je tam NEpoužívejte - nám do firmy chodí dost kapalin v platových i plechových obalech. Na průvodních listech je také napsáno podobné upozornění - vždy se jedná o NEVRATNÉ obaly, když to vezmu tak například Chlornan sodný - látka silně... celý příspěvek >
1000 litrová nádrž od Rondapu - ohřev užitkové vody, 14.5.2008
Pane J.S když se podívám na obrázek který jste k svému příspěvku připojil tak si myslím že použití nádrže bude bez jakýchkoliv rizik. Roundap se na vzduchu rozkládá poměrně rychle - stačí tedy nádrž pořádně propláchnout vodou, pak by jsem použil SAVO... celý příspěvek >
Výběr sekačky - Honda nebo Hecht?, 12.5.2008
S uvedenými sekačkami zkušenosti nemám, ale motor Honda který je na nich osazen vlastním - mohu potvrdit že spotřebu má opravdu minimální...
Malotraktor Vari, 6.5.2008
Pane J.S. na tyhle rýpaly já pěkně zvysoka s... Prostě také nemám na TK nebo jiný čtyřkolový stroj a Vari mi slouží dobře - navozila komplet materiál na novostavbu RD auto se mi dostane k baráku na 50 metrů blíže ne... Takže příště se na odpověď... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 5.5.2008
Tu poznámku že pila nemá kontrolu mazání jsem raději nechal bez komentáře... Na tuto otázku vám odpoví můj tiskový mluvčí Franta Kocourek...
Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver, 5.5.2008
Ještě jedna poznánka - když bude klika ohnutá tak se z 90% nevyplatí oprava motoru - pouze jeho výměna - to je lepší něž kupovat novou sekačku...
Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver, 5.5.2008
Nejdříve zkontrolovat nůž - demonovat a přiložit k čemikoliv rovnému - když by nebylk rovný tak je třeba vyměnit. Když už bude nůž demontovaný tak vyšroubovat svíčku z motoru, sekačku dát třeba na dvě stavební kozy, nebo mezi dvě židle a potom jsou... celý příspěvek >
motor - starty, 5.5.2008
Také se prodává "Start Spray" - podle zápacho je to vlastně propan butan, akorát nemusí člověk tahat vlekou bombu s tryskou, stačí jen trochu stříknout do otvoru vzduchového filtru a motor nakopnout - startuji tak starý traktůrek který má... celý příspěvek >
Chraňte včely, 4.5.2008
Podle údajú které od Českého svazu včelařů je letošní úhyn včel přes zimu abmnormální - cca 50% včelstev umřelo. Prostě mírné zimy pomáhají rozotčovi Varoa v jeho zničující práci, letos se k tomu přidal ještě včelí mor...    Je to... celý příspěvek >
Jak zničit včelí hnízda, 4.5.2008
Nebojte nedorazí - jsou to tzv. " včely samotářky".  Každá si najde jednu malou dírku a tu potom obývá. Když by vám vyloženě vadily tak by jsem doporučoval díry kolem okna zamáznout silikonovým tmelem /nebo akrylátovým ten je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika